Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 00:25:45

Чернігівське тролейбусне управління закупить 12 нових великих автобусів

25.11.2016   08:15

Виконком Чернігівської міської ради дав КП «Чернігівське тролейбусне управління» дозвіл на проведення тендеру на закупівлю 12 автобусів.

Мова йде про автобуси, пасажиромісткість яких не менше 70 місць.

Тендер має проходити відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Під час засідання виконкому міським головою та іншими учасниками неодноразово наголошувалося, що рішення про необхідність придбання нових автобусів для КП «ЧТУ» є принциповим. Адже місту доцільно розвивати своє комунальне підприємство. І на сьогодні саме автобусний парк ЧТУ дає левову частку його доходів. Підприємство готується взяти участь в оголошеному 17 листопада конкурсі на обслуговування міських автобусних маршрутів і має претендувати на деякі з них.

Питання тільки в тому, які джерела фінансування є оптимальними для цієї закупівлі автобусів. У випадку, якщо в результаті тендеру в переможця будуть закупатися білоруські автобуси «МАЗ», КП «ЧТУ» зможе скористатися перевагами спеціальної білорусько-української кредитної програми, за якою кредит надається на дуже вигідних умовах: річні проценти по ньому становлять 12%. Це значно менше, ніж навіть проценти по депозитах в українських банках.

У випадку ж, якщо в цьому тендері переможуть автобуси не з Білорусі, кредитні кошти (за комерційними процентними ставками) залучати буде недоцільно. Тоді автобуси будуть придбані за кошти бюджету.

З огляду на це, з проекту цього рішення виконкому вилучено пункт про джерела фінансування закупівлі.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини