УКРОП Чернігівщини переобрав очільника та визначив делегатів на ХІ з’їзд партії
У Чернігові відбулася XII конференція обласної організації політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП», на якій були присутні 35 представників місцевих організацій, а також народний депутат України Олександр Дубінін.
Першочергово заслухали річний звіт голови обласної організації Романа Семешка. Він акцентував увагу на соціальних та волонтерських проектах, депутатській діяльності, а також на досягненнях у сфері боротьби за права членів житлових кооперативів та допомозі громадянам у створенні ОСББ.
Варто зазначити, що Роман Семешко останнім часом активно працює над проектами щодо проблем житлово-комунального господарства (ЖКГ). Ці проблеми одні з найболючіших у Чернігівській області.
Згідно з даними соцопитувань, він розробив проект Громадсько-експертної ради партії з питань діяльності ЖКГ і планує більшість часу вирішувати саме ці питання. Тож він запропонував на посаду голови обласної організації свого заступника Оксану Тунік-Фриз.
Під час голосування її кандидатуру підтримали більшість учасників конференції. «Планую спрямувати головний акцент роботи обласної організації на посилення позицій у районах. У кожному створити партійний осередок та надавати всіляку підтримку громаді. Розвивати соціальний, культурний і освітній напрямки, сприяти волонтерському руху та брати участь у важливих подіях Чернігівщини», – звернулася до присутніх Оксана Тунік-Фриз.
Також на зібранні обрали нову раду обласної організації, до якої увійшли: Оксана Тунік-Фриз, голова фракції УКРОП в облраді Андрій Віротченко, голова постійної комісії в облраді Сергій Журман, секретар фракції Ігор Дягель, а також обрані рейтинговим голосуванням Ярослав Гирич, Ірина Санченко та Ольга Шимко.
Водночас визначили 15 делегатів, які представлять Чернігівський УКРОП на XI з'їзді партії. До політради партії висунули кандидатури Андрія Віротченка й народного депутата Олександра Дубініна.
Резервним кандидатом стала Ірина Санченко. На голову комісії партійного контролю укропівці висунули екс-очільника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського. На посаду члена ревізійної комісії підтримали кандидатуру Романа Семешка, на посаду члена комісії партійного контролю – Оксани Тунік-Фриз.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.