Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 08:34:29

Виконком схвалив проект Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки

19.11.2016   08:46

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив проект Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки.

Програма розроблена Управлінням житлово-комунального  господарства Чернігівської міської ради з метою підвищення ефективності та надійного функціонування житлово-комунального господарства, а також,  задоволення потреб мешканців міста в якісних житлово-комунальних послугах згідно із встановленими нормативами та стандартами.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Ярослава Куца на засіданні виконкому, зараз житлово-комунальне господарство міста переживає значні труднощі, і його технічний стан з кожним роком погіршується, основні фонди та обладнання потребують оновлення.

Він також повідомив, що управління ЖКГ міської ради є виконавцем 24-х Програм, які спрямовані на вирішення відповідних завдань сфери житлово-комунального господарства міста Чернігова. У цій цільовій Програмі об’єднані, зокрема, 12 Програм у галузі ЖКГ.

Відповідно до проекту рішення для реалізації Програми протягом 4-х років передбачене фінансування у розмірі 1,692 млрд  грн, з них на 2017 рік заплановано виділення  522,6 млн грн.

Програма передбачає виконання наступних завдань:

- підвищення якості житлово-комунальних послуг

- створення конкурентного середовища на ринку комунальних послуг

- забезпечення мешканців багатоповерхових житлових будинків надійною роботою ліфтів з високим рівнем комфортності та зручності

- проведення робіт з ремонту внутрішньо квартальних доріг, проїздів та тротуарів із забезпеченням водовідведення

- комплексна паспортизація вулично-дорожньої мережі з визначенням балансової вартості

- покращення технічного стану доріг шляхом проведення поточних та капітальних ремонтів доріг з посиленням конструкцій

- забезпечення комфортного та безпечного проживання приватного сектору

- зменшення пошкоджень покриття тротуарів та повна його заміна

- покращення якості роботи зливової каналізації

- покращення стану мостів та шляхопроводів

- покращення якості зовнішнього освітлення міста

- впровадження ефективного енергозберігаючого обладнання

- оновлення та розвиток озеленення міста

- облаштування та благоустрій зупинок громадського транспорту

- покращення якості та збільшення обсягів прибирання вулично-дорожньої мережі та тротуарів

- забезпечення умов для зменшення кількості безпритульних тварин

- активізація діяльності діючих ОСББ і сприяння створенню нових та інші.

Під час обговорення завдань Програми та можливостей її фінансування, міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що місто насправді має набагато більше проблемних завдань, ніж охоплено навіть цією комплексною Програмою. У той же час, і програма передбачає виконання більшого обсягу робіт, ніж їх може бути профінансовано з міського бюджету. Тому її варто розглядати як "наміри управління житлово-комунального господарства показати «дорожню карту», що першочергово необхідно зробити в місті. А скільки ми профінансуємо, яка у міста буде можливість – покаже час". На переконання міського голови, у Чернігова мають бути затверджені Програми, які передбачають вирішення нагальних потреб міста, аби мати можливість щодо їх співфінансування з державними програмами.

Виконком доручив внести проект Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки на розгляд та затвердження міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.