Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 19:45:43

Нова форма звітності для неприбуткових установ та організацій

17.11.2016   07:46Агенцiя

Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області нагадує, що у серпні 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.06.2016 №553 «Про затвердження форми Звіту про використання доходів неприбуткової організації» (далі - Звіт).

У порівнянні із попередньою формою новий Звіт суттєво скорочено за рахунок уніфікації його форми, в якій згруповано всі види отриманих доходів неприбуткової установи (організації) без виділення доходів за окремими ознаками неприбутковості.
         
Як пояснила начальник відділу адміністрування податку на прибуток Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Ольга Зубок, нова форма Звіту передбачає:
заповнення лише тих показників, які відображають особливості діяльності неприбуткової організації в залежності від закону, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;
відображення податкового зобов'язання з податку на прибуток у разі нецільового використання отриманих коштів та/або розподілу доходів організації серед засновників, її членів, працівників, членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб;
нове поле для місячного звітного періоду (для подання Звіту у разі недотримання вимог п. 133.4 статті 133 Податкового кодексу України);
поле "Відомості про одночасне подання до звіту про використання доходів неприбуткової організації форм фінансової звітності" (заповнюється у разі подання фінансової звітності за бажанням неприбуткової організації);
відображення у додатку ГД до рядків 1.15.2 ГД, 2.6.2 ГД та 3.1 ГД Звіту даних митної декларації за ввезеним товаром та показників нецільового використання гуманітарної допомоги.
Звіт про використання доходів неприбуткової організації подається до органів фіскальної служби за місцезнаходженням такої неприбуткової організації.

Звіт подається неприбутковими підприємствами, установами, організаціями, які не є платниками податку на прибуток підприємств відповідно до п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України та внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, у строк - 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року. При цьому такі неприбуткові організації Звіт за звітні податкові періоди, що дорівнюють «І кварталу», «Півріччю», «Трьом кварталам», не подають.

Керівник підрозділу податкової вкотре звернула увагу неприбуткових установ та організацій на предмет відповідності статутних документів організацій  до вимог діючого законодавства, а у разі необхідності та з метою подальшого перебування організації у Реєстрі неприбуткових організацій і установ - внесення до них  змін до 1 січня 2017 року.

Додатково повідомляємо, що роз’яснення з зазначеного питання викладено у листі  ДФС України від 17.10.2016 №33649/7/99-99-15-02-01-17 «Щодо звітування неприбуткових установ та організацій», з яким можна ознайомитися на офіційному веб -  порталі відомства у розділі «Законодавство» (http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/69989.html).

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини