Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:31:39

Головне – щоб люди були з теплом

16.11.2016   08:17Агенцiя

Стан розрахунків теплопостачальних підприємств за спожиті енергоресурси розглянули 15 листопада, на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

У заході взяли участь директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, представники органів місцевого самоврядування та керівники підприємств тепло-, газо-, електропостачання області.

Учасники зустрічі детально обговорили поточну ситуацію щодо проходження опалювального періоду в області.

Серед зазначених проблемних питань – ліквідація заборгованості за енергоносії минулих років. Особливо гостро ця проблема стоїть у ТОВ «НіжинТеплоМережі» та ПАТ «Облтеплокомуненерго».

Представники теплопостачальної галузі поінформували присутніх про перспективи погашення наявних боргів по кожному підприємству. Особлива увага акцентувалась на тому, що певні труднощі у цій ситуації виникають через наявність прогалин у законодавчому полі.

Як зазначив Юрій Євтушенко, Департамент ЖКГ облдержадміністрації постійно співпрацює з підприємствами-постачальниками в цьому напрямку. У якості допомоги він запропонував присутнім керівникам надати пропозиції щодо внесення необхідних змін до нормативно-правових актів. За результатами їх розгляду обласна державна адміністрація готова направити відповідні звернення народним депутатам України та центральним органам влади.

Підсумовуючи результати обговорення, заступник голови облдержадміністрації запросив усіх учасників наради до конструктивної співпраці.

– Питання, які були обговорені, потрібно вирішувати спільними зусиллями. Облдержадміністрація завжди готова надати будь-яку допомогу підприємствам на місцях та втрутитись у ситуацію, коли місцевих важелів впливу недостатньо. Головне – щоб наші люди були з теплом, – наголосив він.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.