У Чернігові допитують “терористів”. Синдром провінційності
1 травня, у День солідарності трудящих, чернігівські працівники органів внутрішніх справ почали за вже напрацьованою схемою відвідувати, телефонувати, опрацьовувати тих, хто на їх думку має відношення до “закладки вибухового термосу”.
Справа в тому, що учора, в центрі міста пролунав невеличкий вибух. Міліціонери знищили предмет схожий на вибуховий пристрій – термос із розташованим поруч мобільним телефоном.
Було відкрито кримінальну справу за ч.4 ст.269 ККУ і розпочато слідчі дії, до них входить (чомусь!?) і опитування колишніх та нинішніх членів чернігівських патріотичних організацій. Дехто з хлопців поспішно покинув місто, перебрався на дачу або до родичів в село. Малойомовірно, що з такою прискіпливістю, і взагалі є сумніви, що взагалі допитували, міліціонери членів комсомольських, проросійських козацьких та інших антидержавних організацій, що існують в Чернігові.
Події у провінційному Чернігові нагадують пародію Дніпропетровських: там пролунало декілька вибухів з десятками постраждалих, у Чернігові правоохоронці самі відшукали і знищили термос, там затримано декілька десятків патріотично налаштованих громадян, у нас же, на сьогодні, нікого, проте вже лунають телефонні дзвінки, відбуваються візити до приватних помешкань із запитаннями: “Що Ви знаєтє про вчорашній вибух? Що Ви робили вночі з 29-го на 30-те квітня? Хто б це міг зробити?”, а якщо немає потрібної мілціонерам людини вдома: “А як його знайти? А який омер його мобільного телефону?”.
Хотілося б нагадати працівникам правоохоронних органів, про минулорічні події, тоді через 15 хвилин після початку Нового Року спалахнув намет похідної церкви УПЦ МП під Свято-Катерининською церквою, обласне керівництво УМВС висунуло версію про підпал, інші версії, наприклад пожежа з вини пічки, не розглядалися. Близько сотні допитів, декілька сотень опитаних не принесли жодного результату. На сьогодні слідчі органи відмовилися від цієї версії, але не придумали нової, справа зависла, проте залишилися напрацьовані методи (реєстр тих, кого можна “пресанути”), які правда ведуть “в нікуди”.
Насамкінець, враховуючи минулорічний особистий досвід, хотілося б побажати витривалості хлопцям яких будуть “пресувати”, а міліціонерам здорового глузду.
За повідомленням джерел із правоохоронних органів станом на 15.30 “опера” відвідали помешкання голови політичної партії КУН, обласної організації “Молода Просвіта”, члена проводу ГО “Тризуб” ім. С. Бандери та інших (кого застали вдома, на роботі).
http://pivnich.info/u-chernihovi-dopytuyut-terorystiv-syndrom-provintsijnosti/
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.