Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:07:49

В облраді обговорили шляхи поглиблення економічної співпраці між Чернігівщиною та китайською провінцією Цзянсу

14.11.2016   18:31Агенцiя

Сьогодні, 14 листопада, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитро Іванов зустрілися з членами делегації з провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки – представниками компанії «WuxiDidaLocksCo., Ltd.», які цими днями перебувають з робочим візитом на теренах Чернігівщини.

Ключовою темою спілкування стало обговорення перспектив співпраці між Чернігівщиною та східною провінцією КНР, зокрема у сфері металообробки, а також презентація зразків металопродукції китайської компанії.

Валентин Мельничук, звертаючись до гостей, наголосив на важливості розвитку співпраці із успішними китайськими підприємствами і запевнив у підтримці взаємовигідних економічних ініціатив з боку обласної представницької влади. Яскравим підтвердженням намірів обох сторін налагодити конструктивний діалог, на думку першого заступника голови обласної ради, може стати підписання меморандуму про співробітництво, який серед іншого передбачав би залучення інвестицій у розвиток економіки Придесення.

У свою чергу директор компанії «WuxiDidaLocksCo., Ltd» Вей Жикянг поділився своїми враженнями від перебування в області, особливо відзначивши високий рівень освіти і професійної підготовки фахівців, які працюють на підприємствах нашого краю. За словами підприємця, китайська сторона зацікавлена в створенні на Чернігівщині промислового парку, де здійснювалася б металообробка та виробництво готової продукції. Підтвердженням серйозної зацікавленості у розвитку економічних зв’язків з Чернігівщиною стала демонстрація зразків продукції фірми «WuxiDidaLocksCo., Ltd»: металевих дверних ручок, замків та ключів, які члени делегації планують презентувати українським виробникам.


Довідково:

Цзянсу — східна провінція Китайської Народної Республіки, що розташована на березі Жовтого моря. Це одна із найважливіших адміністративно-територіальних одиниць Китаю, яка посідає провідні позиції за рівнем економічного розвитку, обсягами виробництва сільськогосподарської й промислової продукції а також за рівнем життя населення.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.