Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 22:22:47

У Чернігівській міськраді обговорили Програму підтримки малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки

11.11.2016   11:37

Проект Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки обговорюється вже кілька місяців. Про це сказав перший заступник міського голови Михайло Шостак 10 листопада, під час зустрічі з депутатським корпусом та громадськими, профспілковими організаціями підприємців міста.

Учасники зустрічі до заходів зазначеної Програми внесли правки, запропоновані депутатами міської ради, та обговорили її пріоритети.

Як зазначила начальник управління економічного розвитку міста міської ради Людмила Максименко, робота над формуванням цієї Програми велась з липня поточного року. До неї були включені заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань, які озвучували підприємці під час зустрічей з міським головою у березні, липні та вересні цього року.

Також враховані пропозиції профспілкових та громадських організацій підприємців міста, які цього разу взяли активну участь у процесі підготовки Програми. Серед них: Центр малого та середнього підприємництва громадської організації «Сяйво Сіверщини», Чернігівської торгово-промислової палати, Чернігівської профспілки підприємців «Єдність», Чернігівської міської Ліги ділових та професійних жінок та ін.

У Програмі серед пріоритетних векторів розвитку малого і середнього підприємництва визначено: підвищення якості обслуговування суб’єктів підприємництва з боку структурних підрозділів міської ради; промоція місцевих товаровиробників на вітчизняних та зовнішніх ринках; залучення до самозайнятості соціально вразливих верств населення (молодь, жінки, особи з інвалідністю), ресурсна та інформаційна підтримка.

Фінансування заходів Програми передбачається здійснювати за рахунок коштів міського бюджету з урахуванням наявних фінансових ресурсів, коштів співвиконавців заходів, коштів міжнародної технічної допомоги (грантів) та інших джерел фінансування незаборонених чинним законодавством.

На вчорашню зустріч були запрошені усі депутати міської ради, адже більшість з них висловлювали думку про необхідність доопрацювання заходів Програми та про наявність великої кількості пропозицій. Як результат, пропозиції управлінню економічного розвитку міста надали лише троє депутатів, а на зустрічі були присутні четверо із загальної кількості депутатів міської ради.

За результатами обговорення управління економічного розвитку міста, як головний розробник Програми, залишив право внести ті доповнення до Програми, які мають нормативно-правове підґрунтя та реальний механізм реалізації, не дублюють вже визначені заходи Програми, а також належать до компетенції органів місцевого самоврядування.

Затверджуватись Програма підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки буде на найближчому пленарному засіданні Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.