Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 13:03:10

На пленарному засіданні 29 сесії Прилуцької міської ради

30.04.2012   09:17Агенцiя

27 квітня відбулося пленарне засідання 29 сесії міської ради 6 скликання, порядок денний якої налічував 14 питань.

Про роботу виконавчого комітету міської ради за І квартал 2012 року

Одним із перших депутати розглянули проект рішення про роботу виконавчого комітету міської ради за І квартал поточного року, про що керуючою справами виконкому була надана відповідна інформація.
Згідно плану було проведено 11 засідань виконавчого комітету, з них 4 – розширені.
У І кварталі поточного року виконком ухвалив 152 рішення, що охоплюють різні напрямки діяльності виконкому міської ради.
На виконання документів органів влади вищого рівня у звітному періоді було ухвалено 6 рішень виконавчого комітету; 2 рішення ухвалено на виконання рішень міської ради; 3 – для подальшого розгляду міською радою.
На виконання звернень підприємств, установ, організацій та громадян міста, що стосуються повноважень виконавчого комітету, у І кварталі поточного року було ухвалено 10 рішень про оформлення права власності; 6 рішень – з питань будівництва; 5 рішень – про погодження режиму роботи об’єктів господарської діяльності та виносну торгівлю; 11 – про нагородження Почесною грамотою Прилуцької міської ради; 5 – з питань пасажирських перевезень; 3 рішення – з питань установлення дорожніх знаків; 2 рішення – щодо легалізації громадських об’єднань; 10 – щодо захисту прав дитини.


Депутати розглянули ряд бюджетних питань

Сесія розглянула ряд бюджетних питань та ухвалила по них відповідні рішення, зокрема, щодо направлення коштів на виконання доручень виборців депутатами обласної ради, щодо виділення коштів із цільового фонду міського бюджету в сумі 12 тис. грн. на придбання і встановлення відеокамер у парковій частині міста, щодо внесення змін у доходну та видаткову частини загального фонду міського бюджету. Також унесено зміни у видаткову частину загального фонду міського бюджету за рахунок додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості на оплату за енергоносії.
Крім того, унесено зміни до рішення міської ради від 09 лютого поточного року № 1 “Про виділення коштів”, ухваленого на двадцять п’ятій сесії міської ради шостого скликання, у частині направлення коштів із загального фонду (за рахунок вільного залишку) міського бюджету для здійснення заходів щодо подальшої передачі земель військових містечок Прилуцького військового гарнізону у власність територіальної громади міста в сумі 200 тис. грн.; для розробки містобудівної документації – 415 тис. грн.; для сплати податкового боргу – 8 тис. 987 грн. 65 коп.

Відповідно до статті 44 Закону України „Про Державний бюджет України на 2012 рік ” та виходячи з обсягів бюджетних призначень, затверджених рішенням міської ради (двадцять третя сесія шостого скликання) від 10 січня поточного року „Про бюджет міста на 2012 рік”, депутатський корпус ухвалив рішення про встановлення лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по бюджетних установах міста. Відповідальність за дотриманням установлених лімітів покладається на головних розпорядників бюджетних коштів в особі їх керівників та головних бухгалтерів бюджетних установ. При перевищенні лімітів споживач несе відповідальність, передбачену договором з енергопостачальником.
Контроль за виконанням даного рішення покладено на фінансове управління міської ради та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, управління комунальним майном, будівництва, земельних відносин, екології та природних ресурсів.


Про постійно діючу комісію з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою

З метою уникнення випадків відведення земельних ділянок, у межах яких проходять інженерні мережі, міська рада внесла зміни в рішення міської ради від 9 грудня 2010 року № 11 „Про постійно діючу комісію з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою”, ухваленого на 2 сесії міської ради. Відтепер розробників документації із землеустрою зобов’язано додавати до проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок бланк листа-узгодження зі спеціалізованими організаціями, які здійснюють експлуатацію інженерних мереж на території міста Прилуки. Цим же рішенням затверджено бланк листа-узгодження та установлено, що погодження листів-узгоджень проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі спеціалізованими організаціями, які здійснюють експлуатацію інженерних мереж на території міста Прилуки, здійснюють працівники Центру надання адміністративних послуг міста Прилуки без участі заявника.


Затверджена міська цільова Програма “Розробка містобудівної документації в місті Прилуки”

З метою фінансування робіт по розробці містобудівної документації в місті Прилуки, розглянувши службову записку начальника відділу містобудування та архітектури міської ради Романа Мірчука, міська рада затвердила міську цільову Програму “Розробка містобудівної документації в місті Прилуки”.
Програма розроблена відповідно до законів України „Про основи містобудування”, „Про регулювання містобудівної діяльності” та „Про Генеральну схему планування території України”.
На сьогодні в Прилуках відсутні Генеральний план міста, історико-архітектурний опорний план, де були б визначені охоронні зони пам’яток та зони регулювання забудови, а також заходи щодо їх охорони та використання, детальні плани території, проекти реконструкції кварталів (мікрорайонів). Робота в цьому напрямку вже розпочалася.
Міська цільова Програма “Розробка містобудівної документації в місті Прилуки” розроблена з урахуванням змін у чинному законодавстві.

Уведено ще одну посаду Державного реєстратора

У зв’язку з великим навантаженням на державного реєстратора міська рада внесла зміни до організаційної структури та чисельності міської ради, утворивши сектор державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців міської ради в кількості 2 одиниці ( одна одиниця введена за рахунок виведення посади спеціаліста 1 категорії відділу стратегічного планування та інвестицій управління економічного розвитку міської ради).

Розглянувши лист директора комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення “Міськсвітло” Валерія Рябця, міська рада затвердила в новій редакції Статут комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення “Міськсвітло”.

Крім вищезазначених, депутати розглянули ряд земельних питань та ухвалили по них відповідні рішення.

Під час розгляду зауважень і пропозицій депутатів міської ради народні обранці озвучували доручення виборців.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.