Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 02:40:29

Програму 20/80 для приватного сектору міста Чернігова затверджено з кошторисом на наступний рік у 10 мільйонів

28.10.2016   09:43

27 жовтня депутати Чернігівської міської ради затвердили Програму розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки.

Реалізація цієї Програми передбачає залучення мешканців приватного сектору до покращення благоустрою та поліпшення умов їх проживання шляхом об'єднання зусиль Чернігівської міської ради та її виконавчих органів з органами самоорганізації населення (ОСН) міста.

Виділення коштів з міського бюджету на виконання робіт по благоустрою територій буде проводитись на умовах співфінансування. А саме: 80% від загальної вартості робіт згідно з проектно-кошторисною документацією - кошти міського бюджету, 20% - власні та залучені кошти ОСН в приватному секторі міста Чернігова.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації зазначеної Програми у 2017 році, передбачений в обсязі 10 млн грн. Тобто, з міського бюджету буде виділено – 8 млн грн, а власних та залучених коштів ОСН – 2 млн грн.

Для того, щоб брати участь у цій Програмі, необхідно створити ОСН, затвердити участь у цій програмі, а вже після цього розробляти проектно-кошторисну документацію.

Мешканці приватного сектору, які згодяться на участь у цій програмі на умовах співфінансування, зможуть зробити капітальний ремонт та будівництво доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання, водовідведення, водовідведення дощових та талих вод.

Депутати на сесії міської ради затвердили проект цієї програми, внісши до нього кілька правок. Зокрема, зробивши доповнення у розділі 5: координацію та контроль за виконанням цієї Програми, крім постійних комісій Чернігівської міської ради з питань комунальної власності, бюджету та фінансів, з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження й управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, здійснюватимуть і постійні профільні комісії районних рад у місті Чернігові.

 
Довідково:

У межах міста Чернігова розташовано 23 тисячі приватних домоволодінь, у яких мешкає 71,52 тисяч жителів (24% від загальної кількості мешканців міста), які недостатньо забезпечені інженерно-транспортною інфраструктурою (водопостачання, водовідведення, освітлення вулиць, технічний стан доріг, відсутність тротуарів тощо).

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини