На засіданні обласної міжвідомчої комісії обговорені проблемні питання та підведені підсумки оздоровчої кампанії дітей 2016 року
Стан організації оздоровлення і відпочинку дітей та учнівської молоді у 2016 році та організації відкриття дитячих закладів оздоровлення у 2017 році, 26 жовтня розглянуто в Чернігівській облдержадміністрації під час чергового засідання обласної міжвідомчої комісії.
В ході заходу під керівництвом заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Наталії Романової за участі начальника відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту обласного Управління ДСНС підполковника служби цивільного захисту Юрія Шарого, а також керівників зацікавлених обласних організацій і відомств, розглянуті проблемні питання цьогорічної оздоровчої компанії дітей та визначені заходи покращення роботи у наступному році.
"Незважаючи на те, що керівниками оздоровчих закладів вживаються певні заходи, приведення об'єктів в належний протипожежний стан знаходиться на низькому рівні.
Відсутність належного фінансування призводить до того, що системи оповіщення людей про пожежу, установки автоматичної пожежної сигналізації, пристрої блискавкозахисту знаходяться у непрацездатному стані, дерев'яні конструкції будівель не оброблені вогнезахисним розчином, територія і споруди не забезпечені нормативною кількістю вогнегасників та засобів пожежогасіння, шляхи евакуації й протипожежного водопостачання не відповідають вимогам нормативних актів.
Крім того, пляжі оздоровчих закладів не відповідають вимогам "Правил охорони життя людей на водних об’єктах", що, в свою чергу, ставить під загрозу життя і здоров'я дітей під час відпочинку. Тож необхідно вже зараз розпочати роботи по усуненню наявних порушень. Це дозволить більш якісно підготувати заклади до роботи в наступному 2017 році та забезпечити безпечний відпочинок наших дітей і учнівської молоді", - зазначив у своєму виступі Юрій Шарий.
Підводячи підсумки роботи обласної міжвідомчої комісії, Наталія Романова визначила ряд завдань щодо покращення роботи.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56
Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
21 січня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.