Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 травня, 13:04:45

Голова обласної ради Ігор Вдовенко побував з робочим візитом в Семенівці

21.10.2016   14:55

20 жовтня голова обласної ради Ігор Вдовенко взяв участь у роботі 7 сесії Семенівської районної ради сьомого скликання.

Провів пленарне засідання очільник районної ради Василь Малкович.

Робота сесії розпочалася з розгляду питання «Про хід виконання рішення районної ради № 106 від 22 вересня 2016 року «Про Звернення районної ради до обласної ради щодо встановлення законності прийняття Чернігівською обласною радою рішення про припинення права користування землями лісового фонду правонаступниками сільськогосподарських підприємств Семенівського району», яке, за пропозицією головуючого, було внесене до порядку денного додатково.

Виступаючи по першому питанню, голова районної ради Василь Малкович відмітив, що надана інформація обласної ради не задовольняє депутатів та звернувся до голови обласної ради Ігоря Вдовенка із проханням висловити свою думку з приводу повернення лісів місцевим громадам.

У своєму виступі очільник обласної ради зазначив, що вбачає у діях районної ради долю популізму. – Нещодавно ми проводили загальні збори місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Чернігівщини», де були надані детальні юридичні роз'яснення щодо цього питання, – підкреслив керівник.

Ігор Вдовенко на сучасному етапі не бачить шляхів як у рамках законодавчого поля надати право користування лісами територіальним громадам. А передачу ДП «Семенівкарайагролісгоп» районній раді - органу, який в подальшому після реалізації реформи децентралізації буде ліквідовано, голова обласної ради вважає недоцільним.

Натомість, Ігор Вдовенко запевнив депутатів що Звернення районної ради з порушених питань буде розглянуто на черговій сесії обласної ради.

Під час діалогу очільник обласної ради також розповів про актуальність та переваги добровільного об'єднання територіальних громад.

У своїх виступах депутати районної ради порушили перед керівником обласного представницького органу низку проблемних питань регіону: надання статусу юридичної особи ДП «Ірванцівський торфозавод», ремонт дороги до села Янжулівка, значну нестачу коштів в районних бюджетах, недосконалість формульних розрахунків на освітню та медичну субвенції.

Народні обранці наголошували на недоліках, які виникають у разі об'єднання територіальних громад та при реформуванні медичної галузі.

Враховуючи думку мешканців району, депутати звернулись до голови обласної ради з проханням сприяти у вирішенні питання створення Корюківського медичного центру, так як у районі є проблеми із транспортним забезпеченням, а відстань до закладу охорони здоров'я у м. Мена дуже велика.

Після тривалого обговорення і дискусій, голова обласної ради Ігор Вдовенко виконав приємну місію: за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та активну депутатську діяльність нагородив Почесною грамотою і відзнакою обласної ради депутата районної ради Володимира Самойленка.

Під час засідання депутати також заслухали начальника фінансового управління районної державної адміністрації Євгенії Мірошник та затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

Далі депутати внесли зміни до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».

За поданням районної державної адміністрації з метою забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення часткової мобілізації, визначення та достатнього забезпечення на території району заходів комплектування Збройних Сил України, інших військових формувань призовними та мобілізаційними ресурсами, вирішення питань військового обліку людських та транспортних ресурсів, соціальної підтримки мобілізованих до Збройних Сил громадян, учасників антитерористичної операції і членів їх сімей народні обранці затвердили районну Програму забезпечення мобілізаційної підготовки, мобілізації та соціального захисту мобілізованих до лав Збройних Сил України та інших військових формувань і членів їх сімей на 2017 рік.

У рамках проведення оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів району депутати своїм рішенням припинили діяльність юридичної особи Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів шляхом її реорганізації (приєднання у статусі філії Семенівської гімназії №2) із 1 січня 2017 року.

Крім того, депутати розглянули блок земельних питань та прийняли низку актуальних для успішного розвитку району рішень.

Останні новини Чернігівщини

67 знахідок віднайшли археологи на Красній площі у Чернігові. ВІДЕО 11:53

67 знахідок, які археологи віднайшли на Красній площі у Чернігові, почистять, зареєструють та передадуть до Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Відбулися загальні збори Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України

Відбулися загальні збори Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України 11:31

У середу, 22 травня, відбулися загальні збори Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України. У заході взяли участь голова Чернігівського РВ АМУ, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко, виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Михайло Литвин, голови ОТГ, міські, селищні та сільські голови громад області.

Бібліо-Оскар-2019

Бібліо-Оскар-2019 11:00

Уже всьоме в обласній бібліотеці для дітей пройшла церемонія нагородження "Бібліо-Оскар-2019".

Приєднуйся до стилю ЕКО

Приєднуйся до стилю ЕКО 10:48

Уже третій рік поспіль Департамент екології та природних ресурсів ОДА разом з освітянами та громадськими активістами організовує проведення фестивалю «Життя в стилі ЕКО».

Військові зв’язківці вдосконалювали свої навички

Військові зв’язківці вдосконалювали свої навички 10:42

В Чернігові військові 5-го окремого полку зв’язку Оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України в складі штатних підрозділів провели тактико-спеціальні заняття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини