Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 17:41:18

Забезпечення доступу до публічної інформації в органах виконавчої влади"чення доступу до публічної інформації в органах виконавчої влади

21.10.2016   11:33Агенцiя

20 жовтня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулась чергова експертна зустріч з питань пріоритетів урядової політики.

Тематика обговорення, що проходило в он-лайн режимі через відеопортал YouТube, стосувалася публічної інформації в органах виконавчої влади.

В обговоренні взяли участь експерти, представники Секретаріату Кабінету Міністрів, громадськість. До зустрічі також долучились представники шести областей держави.

Керівник Управління з питань забезпечення доступу до публічної інформації Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів  Роксолана Стадник зазначила, що Закон України «Про доступ до публічної інформації» потребує вдосконалення та внесення змін у нормативній частині і запропонувала учасникам зустрічі висловити свої ідеї та побажання стосовно вдосконалення сфери доступу до публічної інформації.

Представники областей зазначили що спостерігається тенденція зростання кількості запитів, а також є порушення у сфері надання доступу до публічної інформації. Порушення стосуються ігнорування запитів, а також невчасного надання даних. Також спостерігаються проблеми у статистиці.

Учасники зустрічі звернули увагу на те, що сфера доступу до публічної інформації потребує створення прозорого механізму доведення до громадськості інформації органами влади та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини