Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 18:09:03

У міській раді вручили перші "Муніципальні картки чернігівця"

21.10.2016   08:08

Перші дев’ятеро містян одержали у Чернігівській міській раді свої «Муніципальні картки чернігівця».

Це перші іменні картки, виготовлені і вручені в рамках реалізації відповідної міської  програми та меморандуму, підписаного з Чернігівським міським головою та «Ощадбанком» у травні.

Наразі картки отримали ті, кому з міського бюджету за рішенням виконкому надана матеріальна допомога (вона надається при скрутному матеріальному становищі, пов’язаному з виключними обставинами, згідно «Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Чернігова).

Вручив перші карткизаступник міського голови Олександр Ломако.
- Вже з наступного засідання виконкому виплати за всіма соціальними програмами, які в місті є і будуть, відбуватимуться виключно через цю картку, - сказав він.

Також він розповів про те, що поки що ця муніципальна картка виконує лише функцію звичайної банківської картки для перерахування соціальної допомоги, але в майбутньому вона наповниться й іншими функціями.

Олександр Ломако:
- Завдяки цій картці ми вже відходимо від ситуації, коли люди, яким виділена допомога, для її отримання стояли в чергах у бухгалтерії. З картки кошти можна забрати в будь-який час. І це теж один з кроків для запровадження в Чернігові електронних сервісів, які роблять місто більш доступним для людей.

Але в перспективі ми плануємо до цієї картки «прив’язати» електронний квиток на проїзд. Тому що зараз, як ви знаєте, Чернігів працює з двома організаціями – корейською компанією та компанією з Одеси, - які запропонували свої послуги та певні умови для запровадження в Чернігові єдиного електронного квитка. Ми обов’язково будемо його запроваджувати, і муніципальна картка буде виконувати функцію такого квитка для пільговиків. Завдяки цьому місто буде точно знати, скільки який транспорт перевозить пільговиків і яку компенсацію мають отримувати перевізники.

Наступна функція – ми зараз домовляємося з торгівельними мережами міста, які по цим карткам у найближчій перспективі будуть надавати певні знижки. Картка відповідає всім технічним вимогам для цього.

Олена Редчиць, начальник Відділу звернень Чернігівської міської ради:
    - Вже з понеділка ми від усіх кандидатів на отримання матеріальної допомоги з міського бюджету прийматимемо звичайний пакет документів плюс їх фото в електронному вигляді. Воно потрібне саме для Муніципальної картки чернігівця, тому що це картка з фотографією. Якщо в людини не буде такого файла, ми будемо сканувати фотографію з її документів.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини