Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 01:49:23

В Головному управлінні Нацполіції Чернігівщини підбили підсумки роботи за 9 місяців поточного року

15.10.2016   11:58Агенцiя

Керівники територіальних підрозділів поліції прозвітували про стан боротьби із злочинністю на території обслуговування.

13 жовтня в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області відбулася розширена нарада керівництва ГУНП, в якій взяли участь члени колегії та начальники галузевих служб. На нараду були також запрошені начальники територіальних відділів і відділень поліції та їх заступники.

Відкрив нараду начальник ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін. Очільник поліції запропонував новий формат проведення наради, а саме - доповідь керівників кущових відділів поліції та їх територіальних відділень та відповіді на питання керівництва про основні напрямки роботи.

Окрім начальника ГУНП, до виступаючих зі своїми зауваженнями та побажаннями зверталися заступник начальника Головного управління – начальник Слідчого управління ГУНП Євген Гончаров та заступник начальника Головного управління – начальник Кримінальної поліції ГУНП Ігор Грінцевич.

Одне з злободенних питань, розв’язання якого курирує заступник начальника Головного управління Олександр Потапенко, стосувалося стану фінансування поліції органами місцевого самоврядування, реалізації програми «Правопорядок» та роботи встановлених систем візуального спостереження за дотриманням правопорядку у публічних місцях. Піднімалося й питання підготовки адміністративних будівель територіальних підрозділів ГУНП області до роботи в осінньо-зимовий період.

В подальшому начальник ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін акцентував увагу присутніх на скорому впровадженні в поліції нової оргштатної структури та переформування підрозділів, він закликав правоохоронців до готовності роботи в нових умовах.

З роз’ясненнями про нову структуру підрозділів Головного управління, яка буде створена після затвердження Національною поліцією України постійних штатів, виступив перед учасниками наради тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління кадрового забезпечення Костянтин Фещенко.

На завершення наради начальник Головного управління Нацполіції Едуард Альохін підбив підсумки та з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності.

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.