Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 00:10:01

Із 12 жовтня земельні ділянки, що розташовані в Києві та Чернігівській області, можна реєструвати онлайн

13.10.2016   15:30Агенцiя

Пілотний проект запустили на сайті e.land.gov.ua, він діятиме до кінця 2016 року. А вже з наступного року послуга буде доступною для всієї України.

"Реєстрація земельної ділянки є однією з найбільш важливих та одночасно складних адміністративних послуг. Щорічно українці реєструють понад 500 тис. земельних ділянок. Завдяки запровадженню електронної послуги стартує принципово новий рівень якості обслуговування фізичних та юридичних осіб.

На даний момент реєстрація відбувається в два візити до державних органів, а запровадження цієї послуги дає можливість виключити перший візит та залишиться лише необхідність отримати документи після реєстрації земельної ділянки", – йдеться в повідомленні Державного агентства з питань електронного урядування.

Обіцяють, що завдяки автоматизації значно пришвидшиться процес розгляду документів від заявника, ухвалення відповідного рішення, а також це унеможливить будь-які корупційні ризики.

"Запровадження пілотної електронної послуги є черговим кроком до забезпечення доступності, відкритості та прозорості в земельній сфері. На порталі e.land.gov.ua доступно вже чотири електронні послуги й до кінця року ми плануємо запровадити щонайменше три нові е-послуги", – зазначила перший заступник Держгеокадастру Людмила Шемелинець.

Серед онлайн-послуг, які стали доступні раніше, – надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку, доступ до інформації про право власності та речові права земельної ділянки.

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини