Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 17:30:22

На Чернігівщині на 17 відсотків зменшилася кількість перевірок платників податків

13.10.2016   09:44Агенцiя

В управлінні аудиту Головного управління ДФС в області повідомили, що протягом 9 місяців фахівцями управління проведено 474 перевірки. Це на 17 відсотків (98 перевірок) менше ніж за відповідний період минулого року.

За результатами перевірок донараховано до бюджету 661 млн. грн., з них узгоджено 36,2 млн. грн. податків. Забезпечено сплату донарахованих сум у розмірі понад 26 млн. грн., що на 6 млн. грн. перевищує минулорічний показник.

Завдяки контролю за діяльністю збиткових підприємств зменшено збитки (від’ємне значення об'єкту оподаткування податком на прибуток) на 17 млн. грн., що дозволило упередити несплату цього податку у наступних податкових періодах на 3 млн. гривень.

Також за результатами документальних перевірок на 1 млн. грн. було зменшено суму ПДВ, що була заявлена до відшкодування з бюджету, та  на 24 млн. грн. - від'ємне значення різниці між податковими зобов'язаннями та податковим кредитом з ПДВ.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.