На Чернігівщині до партії "Україна - Вперед!" перейшли активісти "Фронту Змін"
Ігор Романенко, активіст Чернігівської організації "Фронту змін", який донедавна очолював обласний осередок, вийшов з партії та написав заяву про вступ до Партії Наталії Королевської "Україна - Вперед!".
Про це він сьогодні повідомив під час прес-конференції. За його словами рішення про вихід з партії написали також його колишній заступник Алла Ващенко та координатор підприємницької ініціативи "Фронту Змін" на Чернігівщині Олена Варнакова. Як пояснив Ігор Романенко, рішення про вихід з партії пов'язане зі зміною задекларованих "Фронтом Змін" принципів та цінностей.
"Я прийшов до "Фронту змін", оскільки повірив новому перспективному лідеру. Поглинання ж цієї партії "Батьківщиною" стало , по суті, рейдерським захопленням "Фронту". Зараз ці представники цих партій обговорюють списки, а не цілі, основою для об'єднання став поділ місць, а не спільний проект розбудови країни. Я не хочу бути в одній партії з Турчиновим, який використовує методи, що нічим не відрізняються від методів Партії Регіонів", - сказав він.
Ігор Романенко наголосив, що Арсеній Яценюк проміняв довіру прихильників на ілюзорне лідерство, а подібне "об'єднання" дискредитує позицію. За його словами, такі дії створюють в Україні політичні монополії, в той час коли люди бажають бачити нові обличчя в політикумі. Саме через це він написав заяву про вступ до партії "Україна - Вперед!".
"Наталія Королевська - реальна альтернатива старим політикам та старій політиці. Вона має на меті привести в політику справжніх лідерів громадської думки і вже розпочала реальний діалог із суспільством. Її альтернативність підтверджується діями, а не словами. Тому я вирішив приєднатися до партії "Україна - Вперед!" та працювати в команді справжніх однодумців", - сказав він.
Нагадаємо, раніше про вихід з партії "Батьківщина" і вступ до "Партії Наталії Королевської "Україна - Вперед!" заявили колишній голова Сумської обласної ради, неодноразовий керівник штабу БЮТ у цій області В'ячеслав Шапошнік та член Бюро Миколаївської обласної партійної організації "Батьківщини", голова Доманівської районної партійної організацію Василь Іванченко. Крім того, аналогічні рішення ухвалили понад 100 членів партії "Батьківщина" Запоріжжя. Також про перехід до Партії Наталії Королевської "Україна - Вперед!" заявив голови фракції "Сильна Україна" в Луганській міській раді, керівника міської організації цієї партії Сергій Давидов.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною