Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 грудня, 23:24:13

Програма передбачає поступове забезпечення житлом усіх дітей-сиріт

30.09.2016   13:17Агенцiя

Чернігівська облрада затвердила програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2020 роки з фінансуванням понад 200 млн. гривень.

Згідно з документом, на відповідному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень, в області всього перебуває 880 осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, що потребують негайного забезпечення житлом.

Програма передбачає поступове забезпечення житлом усіх цих осіб шляхом будівництва чи придбання 27,7 тис. м. кв. загальної площі житла. Також йдеться про проведення ремонтних робіт для упорядкування 18 житлових приміщень, що на праві власності належить 20 дітям-сиротам.

Загальна потреба у фінансуванні програми протягом 2016-2020 років із бюджетів усіх рівнів становить 204 млн грн, з яких 150 млн грн – кошти обласного бюджету. Планується залучити кошти районних, міських, селищних, сільських бюджетів, в тому числі об’єднаних територіальних громад та інші джерела.

За словами начальника служби у справах дітей Чернігівської ОДА Людмила Зеленько, низький рівень забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа залишається однією з найгостріших соціальних проблем, яка не може бути розв’язана без участі місцевих органів влади, тому і прийнята відповідна програма.

Всього у Чернігівській області проживають 2177 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Останні новини Чернігівщини

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві 16:45

Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній перебував 7 грудня у Чернігові.

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року 14:56

6 грудня в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулася святкова церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

“Музика в темряві”

“Музика в темряві” 14:49

5 грудня Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського представив в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм новий проект — концерт-медитацію “Музика в темряві”.

Презентовано виставку

Презентовано виставку "Від борців за волю до захисників України: Чернігівщина" 14:40

6 грудня з нагоди Дня Збройних сил України в Чернігівському обласному молодіжному центрі відбулося відкриття виставки «Від борців за волю до захисників України Чернігівщина».

Внесення змін до перспективного плану формування територій громад Чернігівської області обговорено регіональною робочою групою

Внесення змін до перспективного плану формування територій громад Чернігівської області обговорено регіональною робочою групою 14:10

6 грудня у Чернігові відбулося засідання міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини