Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 07:33:34

Обласна рада долучається до ведення соціального діалогу в області

27.09.2016   08:07Агенцiя

Про це було заявлено під час проведення другого засідання робочої групи з підготовки пропозицій до ведення соціального діалогу.

Минулого тижня на першому засіданні його учасники обговорювали юридичні аспекти цього питання.

Як зазначив  заступник голови обласної ради Арсен Дідур, оскільки відповідно до законів «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації» обласна рада не має повноважень щодо створення окремого органу соціального діалогу, треба діяти в рамках закону «Про соціальний діалог в Україні»

Однією зі сторін цього органу є група повноважних представників від ОДА. Тому пропонується посилити цю групу представництвом від обласної ради.

Відповідно, для збереження рівної кількості від двох інших груп – господарських органів та федерацій профспілок – необхідно також делегувати додаткові кандидатури від них.

Отже, найближчим часом обласна рада звернеться до облдержадміністрації з клопотанням про внесення змін до кількісного складку дорадчого органу – соціально-економічної ради та включення кандидатур, запропонованих від обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини