У Чернігівській міській раді відбувся офіційний прийом делегацій, які приїхали на День міста
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зустрівся з офіційними делегаціями міст-побратимів та інших міст України, які приїхали взяти участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня міста Чернігова.
![](/uploads/15410-m.jpg)
Зокрема, з візитом до Чернігова завітали офіційні особи з міст-партнерів – Тарнобжег (Польща), Петах-Тіква (Ізраїль), Огре (Республіка Латвія), Гомель (Республіка Беларусь), а також з українських міст: Житомир, Суми, Славутич, Новгород-Сіверський, Ніжин.
Чернігів зі святом привітали також народні депутати України Олег Купрієнко, Сергій Березенко та представник Товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві Віктор Ткаченко.
У своїх привітаннях виступаючі відзначили зміни на краще, які відбуваються у Чернігові, і побажали успішного розвитку і процвітання місту та його жителям. Гості також висловили впевненість у розширенні співробітництва та укріпленню партнерських стосунків з м. Черніговом.
З нагоди свята гості подарували місту пам’ятні сувеніри, серед яких витвори народних майстрів, картини, та навіть, майстерно зроблений промо-ролік про Чернігів.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко у своєму зверненні до чернігівців та гостей міста відзначив, що найдревніше місто Європи з такою величною історією як Чернігів не має права залишатися в тіні, а повинне мати успішне майбутнє.
- Наша відповідальність – працювати над його гідним майбутнім. Це наша відповідальність і перед тими, хто колись зробив наше місто великим, - сказав міський голова.
Владислав Атрошенко запросив гостей взяти активну участь у святкових заходах до Дня міста та побажав їм приємних вражень від перебування у Чернігові.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.