Соціальний діалог – це шлях до цивілізованого вирішення нагальних проблем
На цьому заступник голови обласної ради Арсен Дідур наголосив під час засідання робочої групи з підготовки пропозицій до ведення соціального діалогу.
Робоча група була створена за ініціативою та у відповідь на звернення Територіального форуму профспілкових організацій Чернігівської області та Чернігівського обласного об'єднання організацій роботодавців «Сіверщина».
Мета її діяльності – реалізація державної соціальної і економічної політики, регулювання трудових, соціальних та економічних відносин у відповідності до Закону України «Про соціальний діалог в Україні».
Як зазначив Арсен Дідур, у період впровадження системних соціально-економічних реформ та в умовах розпочатої децентралізації влади соціальний діалог набуває особливої ваги. Наразі обласна рада вже активно бере участь у соціальному діалозі, пов'язаному з трудовим спором по державному підприємству «Чернігівторф».
- Ведення соціального діалогу – це одна із засад соціальної стабільності суспільства та шлях до цивілізованого вирішення нагальних проблем. Як країна, що обрала європейський вектор розвитку, ми повинні спрямовувати нашу діяльність на всебічне виконання Закону «Про соціальний діалог в Україні» на обласному, районному рівнях, а також на рівні територіальних громад, які нині активно формуються, - зауважив Арсен Дідур.
У ході засідання розглянуто юридичні моменти створення органу соціального діалогу за участю обласної ради, профспілкових організацій та роботодавців.
У результаті обговорення вирішено на основі пропозицій за підсумками наради, залучивши всі юридичні служби представлених сторін, підготувати на наступне засідання робочої групи конкретні пропозиції щодо створення органу соціального діалогу.
Тоді ж, як повідомив Арсен Дідур, буде розглянуто питання участі обласної ради в соціальному діалозі відповідно до чинного законодавства або в якості сторони діалогу, або шляхом залучення представників від депутатського корпусу у вже створеній при облдержадміністрації тристоронній соціально-економічній раді.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.