Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 16:54:55

Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного одинадцятої сесії Чернігівської міської ради

20.09.2016   08:06

19 вересня, на засіданні погоджувальної ради розглянуто перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд одинадцятої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 29 вересня 2016 року.

На розгляд депутатів пропонується 21 питання, підготовлене структурними підрозділами міської ради. Про це повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на початку засідання.

Під час розгляду порядку денного особливу дискусію визвало питання затвердження Програми профілактики злочинності на території м. Чернігова на 2016-2017 роки. На думку присутніх депутатів, ця програма потребує включення більш конкретних заходів. Міський голова запропонував депутатам визначитись з доповненнями, обговорити їх на постійних комісіях та внести деякі зміни до програми.

На розгляд сесії також пропонується затвердження Програми щодо компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в залізничному транспорті приміського сполучення на 2016 рік, Програми здійснення додаткових заходів із мобілізації коштів до міського бюджету міста Чернігова на 2016-2018 роки. Крім того, вноситимуться зміни до міських програм щодо надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, щодо розвитку земельних відносин на території міста Чернігова та інш.

До порядку денного включені також земельні питання.

Владислав Атрошенко звернувся до депутатів з наполегливим проханням уважно вивчити всі питання порядку денного і, якщо виникнуть питання технічного характеру, то вирішити їх під час роботи постійних комісій міської ради.

Пленарне засідання 11-ї сесії міської ради 7 скликання відбудеться 29 вересня о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7). З відповідним розпорядженням міського голови можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Нормативні документи".

Протягом цього тижня відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.