Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 23:26:08

Затверджено пропозиції з розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

01.09.2016   07:24Агенцiя

31 серпня відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, яке провів заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

У роботі засідання також взяли участь перший заступник голови обласної ради Леонід Сахневич, депутати обласної ради – Сергій Журман, Юрій Болоховець, Дмитро Блауш та Іван Якуб, представники Департаменту екології і природних ресурсів та управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Члени робочої групи розглянули пропозиції Департаменту екології та природних ресурсів щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та заслухали інформацію Департаменту екології та природних ресурсів і управління капітального будівництва облдержадміністрації щодо виконання рішень обласної ради: «Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік» від 27 січня 2016 року та «Про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік від 20 липня 2016 року.

За даними Департаменту фінансів облдержадміністрації, перевищення доходів екологічного податку складає 2 млн. грн. Зазначені кошти було вирішено спрямувати на наступні заходи завершення робіт по проекту «Будівництво системи водовідводу поверхневих вод із частковим водопониженням ґрунтових вод по пров. Кільцьовий в смт. Ріпки Чернігівської області» - 958,61 тис. грн; на покращення санітарно-екологічного стану водойми № 1 в заплаві річки Остер в Козелецькому районі Чернігівської області» - 505 тис. грн та розробку проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об'єктів - 995,00 тис. грн.

Після обговорення питань порядку денного члени робочої групи вирішили підтримати пропозиції обласної державної адміністрації щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та рекомендувати внести відповідний проект рішення на розгляд чергового пленарного засідання обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.