Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:03:25

АМУ звернулася до Мінрегіону стосовно втручання органів влади Козелецького району Чернігівської області в процес об'єднання громад

29.08.2016   14:52Агенцiя

Мінрегіон розглянув звернення Асоціації міст України стосовно втручання органів влади Козелецького району Чернігівської області в процес об'єднання громад Козелецького району.

У відповідь на звернення Віце-прем'єр-міністр України Г.Зубко направив Главі Адміністрації Президента України Б.Ложкіну пропозицію щодо створення тимчасово діючих комісій у складі представників Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та всеукраїнських асоціації органів місцевого самоврядування для реагування на подібні факти. Очікується, що в рамках роботи таких комісій відповідні дії керівництва органів влади району отримають належну оцінку та реагування.

http://auc.org.ua/news/amu-zvernulasya-do-minregionu-stosovno-vtruchannya-organiv-vladi-kozeletskogo-raionu-chernigivs

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.