Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 16:58:22

Засідання 16 чергової сесії Прилуцької міської ради

27.08.2016   10:40

Засідання 16 сесії Прилуцької міської ради відбулося 25 серпня. Порядок денний містив п'ятнадцять проектів рішень, кожен з яких було розглянуто й ухвалено більшістю депутатських голосів.

Першим питанням депутати розглянули затвердження Статуту Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради Чернігівської області в новій редакції. Директор навчального закладу Ольга Рогальова, скориставшись нагодою, подякувала меру міста та депутатському корпусу за сприяння в реконструкції І корпусу гімназії. Й повідомила, що будівля абсолютно безпечна для школярів, які прийдуть на навчання 1 вересня.

Про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року доповіла начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона.

З її слів стало відомо, що за результатами І півріччя 2016 року до загального фонду бюджету міста мобілізовано 198744,0 тис. грн при уточнених бюджетних призначеннях 190168,5 тис. грн. (104,5 %), з них власних доходів – 84613,6 тис. грн при уточненому плані 66502,6 тис. грн. (127,2 %), офіційних трансфертів отримано на суму 114130,4 тис. грн. (92,3 %), у т. ч. стабілізаційної дотації – 3980,0 тис. грн, субвенцій – 110150,4 тис. грн. Також начальник фінвідділу представила проекти рішень «Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2015 року №3 «Про бюджет міста на 2016 рік» та «Про зміни бюджетних призначень міського бюджету».

Наступним проектом рішення було розглянуто затвердження Статуту комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради Чернігівської області. За ним капітал комунального підприємства збільшили на 500 000,00 грн.

Головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Прилуцька центральна міська лікарня» Лариса Івченко доповіла «Про розмежування первинної і вторинної медичної допомоги». Рішення ухвалено з метою забезпечення завершення структурного, функціонального та фінансово – економічного розмежування первинної і вторинної медичної допомоги, виконання пріоритетних завдань медичної галузі відповідно до визначених чинним законодавством норм. Воно вимагає вжити заходи пов’язані з реорганізацією централізованої бухгалтерії комунального лікувально-профілактичного закладу «Прилуцька центральна міська лікарня» та затвердити Статут комунального закладу «Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» у новій редакції. Адже зовсім скоро первинна й вторинна медицини міста фінансуватимуться окремо: центральна лікарня з обласного бюджету, а центр первинної медико – санітарної допомоги з міського.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.