Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 22:24:34

Засідання 16 чергової сесії Прилуцької міської ради

27.08.2016   10:40

Засідання 16 сесії Прилуцької міської ради відбулося 25 серпня. Порядок денний містив п'ятнадцять проектів рішень, кожен з яких було розглянуто й ухвалено більшістю депутатських голосів.

Першим питанням депутати розглянули затвердження Статуту Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради Чернігівської області в новій редакції. Директор навчального закладу Ольга Рогальова, скориставшись нагодою, подякувала меру міста та депутатському корпусу за сприяння в реконструкції І корпусу гімназії. Й повідомила, що будівля абсолютно безпечна для школярів, які прийдуть на навчання 1 вересня.

Про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року доповіла начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона.

З її слів стало відомо, що за результатами І півріччя 2016 року до загального фонду бюджету міста мобілізовано 198744,0 тис. грн при уточнених бюджетних призначеннях 190168,5 тис. грн. (104,5 %), з них власних доходів – 84613,6 тис. грн при уточненому плані 66502,6 тис. грн. (127,2 %), офіційних трансфертів отримано на суму 114130,4 тис. грн. (92,3 %), у т. ч. стабілізаційної дотації – 3980,0 тис. грн, субвенцій – 110150,4 тис. грн. Також начальник фінвідділу представила проекти рішень «Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2015 року №3 «Про бюджет міста на 2016 рік» та «Про зміни бюджетних призначень міського бюджету».

Наступним проектом рішення було розглянуто затвердження Статуту комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради Чернігівської області. За ним капітал комунального підприємства збільшили на 500 000,00 грн.

Головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Прилуцька центральна міська лікарня» Лариса Івченко доповіла «Про розмежування первинної і вторинної медичної допомоги». Рішення ухвалено з метою забезпечення завершення структурного, функціонального та фінансово – економічного розмежування первинної і вторинної медичної допомоги, виконання пріоритетних завдань медичної галузі відповідно до визначених чинним законодавством норм. Воно вимагає вжити заходи пов’язані з реорганізацією централізованої бухгалтерії комунального лікувально-профілактичного закладу «Прилуцька центральна міська лікарня» та затвердити Статут комунального закладу «Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» у новій редакції. Адже зовсім скоро первинна й вторинна медицини міста фінансуватимуться окремо: центральна лікарня з обласного бюджету, а центр первинної медико – санітарної допомоги з міського.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.