Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 20:54:35

Виконком прийняв рішення про забезпечення безперебійного харчування учнів у школах Чернігова

27.08.2016   10:36

Виконком Чернігівської міської ради прийняв рішення «Про забезпечення безперебійного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова».

Цим рішенням він доручив КП «Шкільне» з початку навчального року і до завершення процедури відкритих торгів на харчування школярів і укладення договору з їх переможцем забезпечити безперебійне харчування учнів.

Харчування дітей пільгових категорій, яке для їх родин безкоштовне, виконком доручив здійснювати в повному обсязі за рахунок КП «Шкільне». У майбутньому ці кошти мають відшкодовуватися з державного бюджету. Це стосується в Чернігові 1900 дітей-пільговиків, 600 з яких відвідують групи продовженого дня, тобто їдять у шкільних столових двічі. Вартість разового харчування зараз – 12 грн.

Харчування учнів молодших класів, які не є пільговиками, буде тимчасово здійснюватися на ту суму коштів, яку платять батьки. Після завершення тендеру і укладення договору з його переможцем – а це очікується 19-20 вересня – міський бюджет знову отримає право доплачувати до батьківських коштів свою частку, як раніше, і буде це робити.

Досі з 12 гривень вартості однієї порції за кожного учня молодших класів м. Чернігова міський бюджет сплачував 8 грн і батьки – 4. Тепер тимчасово, орієнтовно на 2 тижні, КП «Шкільне» готове організувати харчування за 4 грн, якщо батьківські комітети не вирішать збільшити цю суму для своїх дітей власним коштом. Такі рішення можуть прийматися як батьками учнів молодших класів усієї школи, так і окремими класами. Але й виходячи з суми в 4 грн КП «Шкільне» розробило приблизне двотижневе меню, яке враховує нормативи і за яким харчування учнів може відбуватися.

Необхідність у сьогоднішньому рішенні виконкому міської ради виникла через те, що навесні цього року міське управління освіти, на виконання рішення антимонопольного комітету, вимушено було розірвати вже укладений договір про надання послуг харчування в загальноосвітніх навчальних закладах міста з КП «Шкільне». Проводиться нова тендерна процедура закупівлі цієї послуги. Розкриття пропозицій учасників торгів має відбутися 2 вересня. Після цього і після оголошення переможця торгів до підписання угоди з ним має бути витриманий процесуальний строк, пов’язаний з правом на оскарження. З урахуванням цих вимог закону, нова угода буде підписана якнайшвидше.

Для учнів середніх і старших класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова ніяких змін не відбувається, оскільки вони й раніше оплачували харчування повністю.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.