Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 16:11:21

Реформування пенітенціарної системи

27.08.2016   10:00Агенцiя

Експертна зустріч з питань пріоритетів урядової політики відбулася 25 серпня 2016 р. на базі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Тематика обговорення, що проходило в он-лайн режимі через відеопортал YouТube, стосувалася питань реформування пенітенціарної системи.

Представники Міністерства юстиції України, представники навчальних закладів сфери пенітенціарної служби та громадськості з Дніпровської, Львівської, Харківської та Чернігівської областей обговорювали проект Закону України «Про пенітенціарну систему».

Мова йшла про майбутню діяльність департаментів в структурі Міністерства юстиції (департамент пробації, режимний департамент, департамент ресурсного забезпечення), міжрегіональні управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, що функціонуватимуть замість Державної пенітенціарної служби ліквідованої Постановою Кабміну від 18 травня 2016 р. На думку експертів реформа дасть змогу упорядкувати систему закупівель в системі органів пенітенціарної служби, а головне – сприятиме створенню для осіб, що відбувають покарання, умов та можливостей повернення після цього до нормального життя.

Представники з регіонів вносили пропозиції щодо удосконалення законодавства, структури органів та підрозділів у сфері пробації, виконання покарань; професійного навчання, підвищення кваліфікації та забезпечення соціальних гарантій працівників пенітенціарних установ; співвідношення їх кількості до числа засуджених та системи медичного забезпечення в закладах позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.