Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 00:39:43

Представники поліції та облдержадміністрації визначили спільні заходи щодо забезпечення безпеки дорожнього руху

13.08.2016   09:58Агенцiя

У приміщенні Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області відбулась прес-конференція з нагоди початку Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху.

Перед журналістами виступили керівник відділу Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області Андрій Вовк, начальник Управління патрульної служби поліції у місті Чернігові Олександр Леонов, начальник Управління промисловості, транспорту і зв’язку Чернігівської облдержадміністрації Сергій Меженний та начальник Управління Укртрансінспекції в області Василь Петришин.

Посадові особи через представників засобів масової інформації відзвітували перед громадою про стан аварійності на автодорогах області та визначили спільні заходи, спрямовані на зменшення дорожньо-транспортного травматизму.

Так, працівниками підрозділів превентивної діяльності в цей період буде посилено щільність нарядів на автодорогах Державного значення в передвихідні та вихідні дні, коли значна кількість автовласників вирушають з великих міст на відпочинок у провінцію, а потім повертаються назад.

Стосовно ж самого міста Чернігова, то тут поліцейські наряди будуть здійснювати посилений контроль на аварійно–небезпечних ділянках доріг, особливу увагу приділяючи грубим порушникам правил дорожнього руху.

Представники облдержадміністрації наголосили на контролі за якістю надання послуг та технічному стані транспортних засобів, що перевозять пасажирів.

Сергій Меженний визначив два найбільш проблемні питання в цьому аспекті.

По-перше - це мораторій на перевірки посадовими особами, які відповідають за безпеку дорожнього руху, підприємств, що надають послуги з перевезення пасажирів.

По-друге - присутність в регіоні так званих «нелегальних» пасажироперевізників, що унеможливлює їх контроль, та притягнення до відповідальності в разі виявлення порушень.

Підводячи підсумки наради було прийнято рішення про створення робочої групи при облдержадміністрації, в яку увійдуть не тільки правоохоронці та посадові особи органів влади, а й представники громадськості та мас-медіа. Завдання групи буде полягати у виявленні та документуванні перевізників, що працюють не в правовому полі та дослідженню реального технічного стану транспортних засобів, що перевозять людей на законних підставах.

За результатами зустрічі також було визначено основні напрямки співпраці між поліцією та відповідними підрозділами облдержадміністрації з питань безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».