Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 грудня, 21:49:31

Депутати підтримали зміни до "Програми покращення покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012-2016 роки"

11.08.2016   15:08

Сьогодні на пленарному засіданні десятої сесії сьомого скликання Чернігівської міської ради депутати проголосували за внесееня змін до «Про програми покращення покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012-2016 роки».

Комунальним підприємствам Чернігівської міської ради: “Новозаводське”, “Деснянське”, “ЖЕК-10”, “ЖЕК-13” в 2016 році були виділені кошти на поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів у розмірі 1027,4 тис. грн., а на капітальний ремонт – 1 355,3 тис. грн.

На сьогоднішній день комунальними підприємствами освоєні всі кошти на капітальні та поточні ремонти внутрішньоквартальних проїздів.

Проте, в план робіт не увійшла значна кількість внутрішньоквартальних проїздів, які потребують ремонту, у зв`язку з обмеженим фінансуванням та відповідно до листів комунальних підприємств “Новозаводське”, “Деснянське”, “ЖЕК-10”, “ЖЕК-13” Чернігівської міської ради.

Тож, за пропозицією управління житлово-комунального господарства депутати підтримали внесення змін до «Програми покращення покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012-2016 роки», збільшивши суму на 5 925 тис. грн. на капітальний ремонт та 760 тис. грн. на поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів».

Останні новини Чернігівщини

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон

Процедуру затвердження перспективних планів спростили: Верховна Рада прийняла закон 18:04

5 грудня Верховна рада України в другому читанні та в цілому прийняла урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу

Чернігівська поліція перевіряє інформацію про замінування навчального закладу 15:57

Наразі Чернігівська поліція перевіряє анонімну інформацію про замінування навчального закладу в одному з мікрорайонів міста. Дітей та персонал двох шкіл евакуйовано.

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей

До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за крадіжки з магазинів та відкрите викрадення грошей 14:45

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений 13.02.2019, зранку, перебуваючи в приміщенні національної лотереї «Золотий кубок», що по вул. Рокосовського у м. Чернігові, зі столу таємно викрав кавоварку.

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я

Завдяки небайдужості сусідів патрульним вдалося запобігти ймовірній крадіжці з приватного подвір’я 14:42

О пів на першу дня до поліції надійшла інформація про крадіжку на вулиці Промисловій – заявник побачив, як двоє невідомих виносять із подвір’я сусіда металеві речі.

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році 14:17

Публічний звіт чернігівського міського голови Владислава Атрошенка перед громадою про роботу в 2019 році відбувся 4 грудня в залі Міського палацу культури ім. В. Радченка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини