Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 11:00:54

Кабмін звільнив главу корпорації Укрбуд Микитася

09.08.2016   07:59Агенцiя

Максим Микитась звільнений з посади відповідно до поданої заяви.

Кабінет міністрів України звільнив Максима Микитася з посади президента Української державної будівельної корпорації Укрбуд. Відповідне розпорядження від 8 серпня № 569-р оприлюднено на урядовому порталі.

"Звільнити Микитася Максима Вікторовича з посади президента Української державної будівельної корпорації Укрбуд згідно з поданою заявою", - сказано в тексті документа.

Основні напрямки корпорації: житлове будівництво; промислове будівництво; проектно-конструкторські та науково-дослідні роботи; виробництво будівельних матеріалів, конструкцій і техніки; житлово-комунальні послуги.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини