Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 04:22:21

АМКУ закликає припинити маніпулювання на темі публічних закупівель

08.08.2016   13:09Агенцiя

Порушення на торгах із закупівлі дизельного пального для потреб ПАТ «Укрзалізниця» та тролейбусів для КП «Чернігівське тролейбусне управління» призвели до відповідних рішень постійно діючої адміністративної колегії АМКУ.

Зокрема, Колегія зобов’язала відмінити процедуру закупівлі тролейбусів у місті Чернігові у зв’язку з порушенням законодавства Замовником — КП «Чернігівське тролейбусне управління». Крім того, Комітетом направлено звернення до органів прокуратури, в зв’язку з порушеннями під час цієї закупівлі з боку Замовника. Лист до органів прокуратури направлений сьогодні, 5 серпня 2016 року.

«Комітет уважно відноситься до будь-яких відомостей відносно можливих корупційних складових на торгах. Тому закликаємо представників місцевої влади, які вдаються до звинувачень Комітету, надати всі необхідні відомості до правоохоронних органів» — підкреслила державний уповноважений і член адміністративної колегії Комітету Агія Загребельська.

Стосовно публічної закупівлі дизельного пального для потреб ПАТ «Укрзалізниця», Комітет діяв виключно в рамках діючого законодавства і прийняв до розгляду скаргу ТОВ "ВОГ АЕРО ДЖЕТ" щодо порушення філією «Центр забезпечення виробництва» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» порядку проведення процедури закупівлі.

А саме, всупереч законодавству, 1 серпня 2016 р. Замовником укладено договір з переможцем торгів. Відповідно до частини першої статті 41 Закону України «Про здійснення державних закупівель» договір про закупівлю є нікчемним у разі його укладення в період оскарження процедури закупівлі відповідно до статті 18 цього Закону. «У будь-якому разі укладення договору про закупівлю під час процедури оскарження забороняється» (Абзац третій частини дев'ятої статті 18 Закону).

«Це не перший випадок претензій з боку Укрзалізниці. Але факт залишається фактом – треба  виконувати вимоги законодавства та уважно ставитись до проведення торгів», — додав Голова адміністративної колегії та державний уповноважений Комітету Андрій Вовк.

Антимонопольний комітет України закликає замовників торгів вивчати Закон та припинити маніпулювання громадською думкою щодо публічних закупівель.

 

До теми: Чернігівський міський голова закликав правоохоронні органи перевірити тих, хто за гроші "впливає" на Антимонопольнй комітет

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року