Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 13:49:50

Бахмацька ВО "Свобода" змусила голову районної ради вибачитися перед учасниками війни

08.08.2016   08:05

На черговій сесії Бахмацької районної ради під тиском депутатів від ВО "Свобода" голова районної ради Віталій Кочерга був змушений декілька разів просити вибачення за свої слова в учасників війни.

ВО «Свобода»

ВО «Свобода»

Віталій Кочерга дав слово в подальшому не допускати подібної риторики, а свої промови будувати на засадах патріотизму та державництва.

Нагадуємо, що 16 червня 2016 року під Авдіївкою від пострілу ворожого снайпера загинув розвідник 13-го окремого мотопіхотного батальону, старший солдат Сергій Кошмал ("Якудза"). Через два дні його ховали на Бахмаччині. У зв’язку з чим, на Бахмаччині був оголошений день жалоби за загиблим. На поховання зібралися бойові побратими, друзі, учасники війни та небайдужі мешканці району. У прощальній промові голова Бахмацької районної ради, представник політичної партії "Наш Край" Віталій Кочерга, оцінюючи події на сході України, назвав їх "братовбивчою війною", що викликало обурення в усіх присутніх.

Також з ініціативи депутатів районної ради від ВО "Свобода" на сесії було ухвалено рішення про безкоштовне харчування дітей з родин учасників російсько-української війни у дитячих садках. Крім того, з ініціативи депутатів-свободівців внесені зміни до програми соціальної підтримки учасників АТО, де збільшено фінансування за окремими пунктами програми. Окремо було ухвалено рішення про надання одноразової матеріальної грошової допомоги на лікування та реабілітацію у розмірі 100000 гривень учаснику російсько-української війни Валерію Савенкову.

Після розгляду запиту депутата районної ради від ВО "Свобода", голови спілки учасників АТО, ветерана російсько-української війни Володимира Брюховецького було утворено комісію з вивчення діяльності комунального підприємства районної ради «Бахмацьке», яке на думку місцевої громади створювалося, як одна із схем корупційної діяльності керівництва районної ради. З ініціативи свободівських депутатів на цій сесії рішенням районної ради у КП «Бахмацьке» було вилучено більше 300 га орної землі та одразу зарезервовано для надання земельних ділянок учасникам АТО.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини