Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 11:44:46

Чернігівська громадськість виступає проти забудови лісопарку "Кордівка"

06.08.2016   13:45Агенцiя

На місці згаданого лісопарку відповідно до Генерального плану міста Чернігова передбачено проведення часткової забудови з облаштуванням автостоянок, зон активного відпочинку з кав'ярнями та іншими закладами розважально-культурного напрямку.

Однак активісти обласного центру в особі Громадської ради при обласній державній адміністрації, міської громадської організації «Нові перспективи Ялівщини» та низки інших об'єднань громадян виступають проти такого негативного ходу подій у природній зеленій зоні заплавних прибережних територій Десни та Стрижня. У їхніх планах – створення лісопарку «Кордівка» з елементами паркового благоустрою для масового відпочинку населення. Однак цьому є певні перепони...

Саме про це і говорили в обласній раді учасники організаційного засідання робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо створення об'єкту природно-заповідного фонду «Кордівка» в м. Чернігові, яку провів співголова робочої групи, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Учасники оганізаційного зібрання заслухали інформацію про результати проведення Громадської експертизи документації «Детальний план території лісопарку «Кордівка». Функціонально-планувальна організація території», з якою їх ознайомила член Громадської ради при облдержадміністрації Наталія Проскуріна.

В обговорені порушеного питання виступили: Леонід Бурковський, начальник Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, Тетяна Небрат, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації – начальник управління екологічної безпеки та дозвільної системи, секретар робочої групи, Громадської ради при ОДА Тамара Петрова, громадський активіст Руслан Волощук, інші учасники засідання.

Як результат, учасники обговорення дійшли висновку –кожному члену робочої групи внести свої пропозиції щодо створення РЛП «Кордівка», запросити на друге засідання представників Деснянського регіонального Басейнового управління водних ресурсів та профільних структурних підрозділів Чернігівської міської ради. Вони також були одностайними в тому, що одним із важливих кроків до створення лісопарку повинно бути термінове внесення змін до Генерального плану Чернігова та визначилися з датою наступного засідання робочої групи, яке домовилися провести вже наступного тижня.

Останні новини Чернігівщини

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань 11:21

Погоджувальна рада узгодила їх перелік.

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради 11:14

Відбулась установча сесія новообраної Ніжинської районної ради VІІІ скликання. Результати виборів депутатів районної ради, що відбулись 25 жовтня, оголосила голова районної ТВК Вікторія Пархоменко.

З початку пандемії в області на самоїзоляції знаходились 2700 працівників

З початку пандемії в області на самоїзоляції знаходились 2700 працівників 10:53

2700 застрахованих осіб (працюючих громадян) Чернігівщини, з них - 715 медичних працівників, з початку пандемії знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним доглядом, а в Україні відповідно - 50 тисяч осіб, з них - 10 тисяч медпрацівників.

Проставили 1094 апостилів

Проставили 1094 апостилів 10:48

Чи актуальна послуга з проставлення апостиля?

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:27

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.