Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 12:13:50

Чернігівська громадськість виступає проти забудови лісопарку "Кордівка"

06.08.2016   13:45Агенцiя

На місці згаданого лісопарку відповідно до Генерального плану міста Чернігова передбачено проведення часткової забудови з облаштуванням автостоянок, зон активного відпочинку з кав'ярнями та іншими закладами розважально-культурного напрямку.

Однак активісти обласного центру в особі Громадської ради при обласній державній адміністрації, міської громадської організації «Нові перспективи Ялівщини» та низки інших об'єднань громадян виступають проти такого негативного ходу подій у природній зеленій зоні заплавних прибережних територій Десни та Стрижня. У їхніх планах – створення лісопарку «Кордівка» з елементами паркового благоустрою для масового відпочинку населення. Однак цьому є певні перепони...

Саме про це і говорили в обласній раді учасники організаційного засідання робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо створення об'єкту природно-заповідного фонду «Кордівка» в м. Чернігові, яку провів співголова робочої групи, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Учасники оганізаційного зібрання заслухали інформацію про результати проведення Громадської експертизи документації «Детальний план території лісопарку «Кордівка». Функціонально-планувальна організація території», з якою їх ознайомила член Громадської ради при облдержадміністрації Наталія Проскуріна.

В обговорені порушеного питання виступили: Леонід Бурковський, начальник Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, Тетяна Небрат, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації – начальник управління екологічної безпеки та дозвільної системи, секретар робочої групи, Громадської ради при ОДА Тамара Петрова, громадський активіст Руслан Волощук, інші учасники засідання.

Як результат, учасники обговорення дійшли висновку –кожному члену робочої групи внести свої пропозиції щодо створення РЛП «Кордівка», запросити на друге засідання представників Деснянського регіонального Басейнового управління водних ресурсів та профільних структурних підрозділів Чернігівської міської ради. Вони також були одностайними в тому, що одним із важливих кроків до створення лісопарку повинно бути термінове внесення змін до Генерального плану Чернігова та визначилися з датою наступного засідання робочої групи, яке домовилися провести вже наступного тижня.

Останні новини Чернігівщини

Нове військове оснащення від чернігівських випробувачів

Нове військове оснащення від чернігівських випробувачів 09:47

Вертольоти і танки, бронетранспортери та ракети, мобільні радарні системи і радіостанції – це лише невеличкий перелік озброєння та військової техніки, які випробовують військові з Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, який вже більше п’яти років дислокується в Чернігові.

До Дня Збройних сил України представили книги із серії

До Дня Збройних сил України представили книги із серії "Історії українських воїнів" 09:34

Американець із позивним «Техас», який проміняв службу в морській піхоті США на український Донбас, німець, грузини, вірмени, азейбарджанці... Усі вони прийшли воювати за незалежність нашої держави пліч-о-пліч з українцями. Усі вони – герої серії видань серії «Історії українських воїнів», реалізованих журналом «Військо України».

Артистки філармонійного центру - для підопічних Замглайського психоневрологічного інтернату

Артистки філармонійного центру - для підопічних Замглайського психоневрологічного інтернату 09:23

Кілька років тому артисти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм взяли своєрідне “мистецьке” шефство над підопічними Замглайського психоневрологічного інтернату, що у Ріпкинському районі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 5 грудня до 8:00 6 грудня 2019 року.

"Громадяни Чернігівщини проти бездіяльності поліції". ВІДЕО 08:31

Прес-конференція "Громадяни Чернігівщини проти бездіяльності поліції" відблася 5 грудня в Прес-центрі «Чиста Політика».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини