Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:05:18

Чернігівська громадськість виступає проти забудови лісопарку "Кордівка"

06.08.2016   13:45Агенцiя

На місці згаданого лісопарку відповідно до Генерального плану міста Чернігова передбачено проведення часткової забудови з облаштуванням автостоянок, зон активного відпочинку з кав'ярнями та іншими закладами розважально-культурного напрямку.

Однак активісти обласного центру в особі Громадської ради при обласній державній адміністрації, міської громадської організації «Нові перспективи Ялівщини» та низки інших об'єднань громадян виступають проти такого негативного ходу подій у природній зеленій зоні заплавних прибережних територій Десни та Стрижня. У їхніх планах – створення лісопарку «Кордівка» з елементами паркового благоустрою для масового відпочинку населення. Однак цьому є певні перепони...

Саме про це і говорили в обласній раді учасники організаційного засідання робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо створення об'єкту природно-заповідного фонду «Кордівка» в м. Чернігові, яку провів співголова робочої групи, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Учасники оганізаційного зібрання заслухали інформацію про результати проведення Громадської експертизи документації «Детальний план території лісопарку «Кордівка». Функціонально-планувальна організація території», з якою їх ознайомила член Громадської ради при облдержадміністрації Наталія Проскуріна.

В обговорені порушеного питання виступили: Леонід Бурковський, начальник Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, Тетяна Небрат, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації – начальник управління екологічної безпеки та дозвільної системи, секретар робочої групи, Громадської ради при ОДА Тамара Петрова, громадський активіст Руслан Волощук, інші учасники засідання.

Як результат, учасники обговорення дійшли висновку –кожному члену робочої групи внести свої пропозиції щодо створення РЛП «Кордівка», запросити на друге засідання представників Деснянського регіонального Басейнового управління водних ресурсів та профільних структурних підрозділів Чернігівської міської ради. Вони також були одностайними в тому, що одним із важливих кроків до створення лісопарку повинно бути термінове внесення змін до Генерального плану Чернігова та визначилися з датою наступного засідання робочої групи, яке домовилися провести вже наступного тижня.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.