Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 17:42:21

Чернігівський міський голова закликав правоохоронні органи перевірити тих, хто за гроші "впливає" на Антимонопольнй комітет

05.08.2016   08:11

Перед початком засідання виконкому міської ради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зробив оголошення про те, що вчора за рішенням Антимонопольного комітету тендер на закупівлю Черніговом 10 тролейбусів визнаний недійсним.

Міський голова уточнив, що АМК прийняв таке рішення за скаргою учасника, який запропонував не найнижчу, а найвищу ціну.

- Цей скаржник (дніпропетровське ТОВ «Літан») прийняв участь у цьому тендері, мав усі можливості виграти його, але програв з різницею в ціні близько 15% від ціни переможця. І він оскаржував ті умови, які особисто на нього ніяк не вплинули, - сказав він.

Одночасно міський голова повідомив про те, що до нього в цей час неодноразово надходили пропозиції звернутися до різних юридичних фірм, які за винагороду нібито допоможуть вирішити в потрібний бік  питання в антимонопольному комітеті.

Владислав Атрошенко наголосив на тому, що з такими пропозиціями мають розбиратися правоохоронні органи.

Також він публічно звернувся до вищого керівництва держави з проханням уважніше придивитися до роботи АМК:

- На жаль, сьогодні процедури, які запропоновані для того, щоб обходити корупцію, економити кошти, не є надто ефективними, - зазначив він. – Я звертаюсь до вищого керівництва держави: уважніше придивитися до суті запропонованих процедур ProZorro і до роботи антимонопольного комітету. Чи зрештою це сприяє економії коштів, ефективній роботі місцевого самоврядування? Чи, навпаки, призводить до того, що добропорядні підприємства взагалі не приймають участь у цих тендерах, щоб не втягуватись у процеси оскарження і не бути вимушеними стимулювати недобросовісних конкурентів, аби ті відкликали свої скарги.

Останні новини Чернігівщини

5 простих способів позбутися зимової депресії

5 простих способів позбутися зимової депресії 15:43

Зима – це не тільки радісний час, коли ми можемо насолоджуватися снігом, катанням на лижах та веселими святами, а й час, коли зимова депресія може непомітно підкрастися до когось із нас.

10 способів генерувати проривні ідеї

10 способів генерувати проривні ідеї 15:34

Художник Сальвадор Далі, щоб «спіймати» натхнення, використовував метод ложки або ключа: тримав предмет у руках, дрімаючи в кріслі чи за столом, в очікуванні, коли засне, впустить предмет, той впаде в тарілку на підлозі і різко розбудить митця. Саме в такий момент – між сном та реальністю – інтуїція особливо активна.

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей  напій

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей напій 15:27

Зігрітися чаєм, зустрітися за чашкою чаю... Чаювання - це ритуал, привід для зустрічі або розмови. Ми знаємо, що чай буває білий, чорний, зелений, духмяний та запашний. А що ще відомо про цей напій?

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом 15:11

Шифоновый бисквит всегда получается очень пористым и пышным, этим он напоминает кекс. У него достаточно нейтральный вкус, поэтому ему необходимо яркое сопровождение. С этой задачей прекрасно справляется крем с выразительным лимонным вкусом.

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня 15:02

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 до 22 грудня 2019 року