Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 01:18:53

Чернігівський міський голова закликав правоохоронні органи перевірити тих, хто за гроші "впливає" на Антимонопольнй комітет

05.08.2016   08:11

Перед початком засідання виконкому міської ради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зробив оголошення про те, що вчора за рішенням Антимонопольного комітету тендер на закупівлю Черніговом 10 тролейбусів визнаний недійсним.

Міський голова уточнив, що АМК прийняв таке рішення за скаргою учасника, який запропонував не найнижчу, а найвищу ціну.

- Цей скаржник (дніпропетровське ТОВ «Літан») прийняв участь у цьому тендері, мав усі можливості виграти його, але програв з різницею в ціні близько 15% від ціни переможця. І він оскаржував ті умови, які особисто на нього ніяк не вплинули, - сказав він.

Одночасно міський голова повідомив про те, що до нього в цей час неодноразово надходили пропозиції звернутися до різних юридичних фірм, які за винагороду нібито допоможуть вирішити в потрібний бік  питання в антимонопольному комітеті.

Владислав Атрошенко наголосив на тому, що з такими пропозиціями мають розбиратися правоохоронні органи.

Також він публічно звернувся до вищого керівництва держави з проханням уважніше придивитися до роботи АМК:

- На жаль, сьогодні процедури, які запропоновані для того, щоб обходити корупцію, економити кошти, не є надто ефективними, - зазначив він. – Я звертаюсь до вищого керівництва держави: уважніше придивитися до суті запропонованих процедур ProZorro і до роботи антимонопольного комітету. Чи зрештою це сприяє економії коштів, ефективній роботі місцевого самоврядування? Чи, навпаки, призводить до того, що добропорядні підприємства взагалі не приймають участь у цих тендерах, щоб не втягуватись у процеси оскарження і не бути вимушеними стимулювати недобросовісних конкурентів, аби ті відкликали свої скарги.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.