Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 лютого, 21:43:52

Чернігівський міський голова закликав правоохоронні органи перевірити тих, хто за гроші "впливає" на Антимонопольнй комітет

05.08.2016   08:11

Перед початком засідання виконкому міської ради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зробив оголошення про те, що вчора за рішенням Антимонопольного комітету тендер на закупівлю Черніговом 10 тролейбусів визнаний недійсним.

Міський голова уточнив, що АМК прийняв таке рішення за скаргою учасника, який запропонував не найнижчу, а найвищу ціну.

- Цей скаржник (дніпропетровське ТОВ «Літан») прийняв участь у цьому тендері, мав усі можливості виграти його, але програв з різницею в ціні близько 15% від ціни переможця. І він оскаржував ті умови, які особисто на нього ніяк не вплинули, - сказав він.

Одночасно міський голова повідомив про те, що до нього в цей час неодноразово надходили пропозиції звернутися до різних юридичних фірм, які за винагороду нібито допоможуть вирішити в потрібний бік  питання в антимонопольному комітеті.

Владислав Атрошенко наголосив на тому, що з такими пропозиціями мають розбиратися правоохоронні органи.

Також він публічно звернувся до вищого керівництва держави з проханням уважніше придивитися до роботи АМК:

- На жаль, сьогодні процедури, які запропоновані для того, щоб обходити корупцію, економити кошти, не є надто ефективними, - зазначив він. – Я звертаюсь до вищого керівництва держави: уважніше придивитися до суті запропонованих процедур ProZorro і до роботи антимонопольного комітету. Чи зрештою це сприяє економії коштів, ефективній роботі місцевого самоврядування? Чи, навпаки, призводить до того, що добропорядні підприємства взагалі не приймають участь у цих тендерах, щоб не втягуватись у процеси оскарження і не бути вимушеними стимулювати недобросовісних конкурентів, аби ті відкликали свої скарги.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19 17:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 лютого в області зафіксовано 158 нових випадків COVID-19.

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ 15:39

Служба безпеки України заблокувала у Чернігівській області спробу створення каналу контрабандного переправлення вибухових речовин на територію РФ.

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди 14:44

У період з 19 по 22 лютого, в м. Бахмут (Донецька обл.) проходив чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з порушення зору, ураженням опорно-рухового апарату та порушення розумового і фізичного розвитку.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:02

25 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули важливі соціальні питання. Одне з таких – внесення змін до рішення про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту.

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району 12:36

24 лютого перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у нараді з керівниками територіальних громад Прилуцького району, яка проводилась в обласній державній адміністрації з метою обговорення питатань соціально-економічного та інфраструктурного розвитку, що виникають в процесі реалізації реформи адміністративно-територіального устрою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини