Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 23:31:07

Умови Меморандуму обласна влада виконує

20.04.2012   10:42Агенцiя

На виконання Меморандуму про взаємодію та співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівським обласним відділенням Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, Чернігівською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” та з нагоди 26 роковин Чорнобильської катастрофи для надання матеріальної допомоги постраждалим особам цим громадським організаціям з обласного бюджету виділені кошти в сумі по 17,4 тис. грн (всього 34,8 тис. гривень).

Виплата матеріальної допомоги розпочалася 19 квітня 2012 року.

Матеріальна допомога в розмірі 100 грн надається:
– потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, яким встановлено 1 групу інвалідності;
– дітям-інвалідам, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи;
– сім’ям, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Матеріальна допомога в розмірі 50 грн буде надана:
– потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, яким встановлено 2, 3 групи інвалідності;
– учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС категорії 2;
– потерпілим від Чорнобильської катастрофи категорії 2.

Загалом по області за списками громадських організацій буде надано матеріальну допомогу 586 постраждалим громадянам.


Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини