Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:11:32

ЧЕлайн запускає журналістську хештег-акцію #Винезакриєтенамрота

27.07.2016   15:11

Видання ЧЕline повідомило, що "чиниться брутальний тиск провладних угруповань, аби змусити їх замовчати чи знизити критичний градус нашої інформаційної політики".

Саме так вони розцінюють провокацію, вчинену проти видання та журналістки ЧЕline Яни Титенок, у вигляді брутальних листівок, розклеєних Черніговом.

Вчора у різних районах міста одночасно було поширено чорнушну листівку із фото журналістки ЧЕline, телефоном редакції та надписом про надання ескорт-послуг.

Видання вважає «брутальний тиск проти ЧЕline епізодом у системній кампанії тиску проти ЗМІ й українських журналістів. Кримінальне угрупування, що засіло при владі, прагне разом знищити ВСЮ УКРАЇНСЬКУ ЖУРНАЛІСТИКУ. Аби преса мовчала, суспільство не мало правдивої інформації, а злодії при владі надалі грабували Україну."

Колектив підготував звернення до поліції щодо відкриття кримінального провадження (ч. 2 ст. 171 Кримінального кодексу України) за незаконний тиск на ЧЕline та перешкоджання діяльності журналіста.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини