Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:27:32

Підписано закон про збільшення штрафів за "п'яне" керування

25.07.2016   12:55Агенцiя

Розмір штрафу щодо водіїв, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння, підвищується з 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян до 600.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими збільшується відповідальність за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Розмір штрафу щодо водіїв, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння, підвищується з 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян до 600. Законом №4373 також передбачається позбавлення прав керувати транспортом терміном на 1 рік.

Якщо протягом двох років водій повторно скоїв подібне порушення, то розмір штрафу складе 1,2 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із позбавленням права керувати транспортними засобами терміном на 3 роки.

Якщо подібні порушення будуть здійснені двічі протягом року, то штраф для водія складатиме 2,4 тис. неоподатковуваних мінімум доходів громадян і він буде позбавлений права керувати транспортними засобами терміном на 10 років.

Наразі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян становлять 10,2 тис. грн, 1,2 тис. неоподатковуваних мінімумів – 20,4 тис. грн, 2,4 тис. неоподатковуваних мінімумів – 40,8 тис. грн.

Закон набуває чинності наступного дня після його публікації.

Законопроект №4373 був ухвалений Верховною Радою в другому читанні й в цілому 7 липня й повернутий з підписом Глави держави в понеділок.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини