Єфремов: Саламатін у 2006 і 2007 роках мав повне право балотуватися у Верховну Раду
Міністр оборони Дмитро Саламатін після отримання українського громадянства у 2005 році став повноправним громадянином і легітимно був вибраний депутатом Верховної Ради.

Про це у коментарі УКРІНФОРМу повідомив лідер фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов. На прохання агентства він прокоментував вислювання окремих українських політиків, які ставлять під сумнів юридичні підстави для балотування Д.Саламатіна у 2006 і 2007 роках.
“Дмитро Саламатін після отримання громадянства України у 2005 році отримав усі конституційні права. Одне з невід’ємних цивільних прав, яким він скористався, – можливість бути вибраним у представницькі органи влади”, – заявив Єфремов.
Він відзначив, що закон про вибори народних депутатів дає право бути вибраним у Верховну Раду громадянину України, який на день виборів досяг 21 року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх 5 років.
Лідер фракції ПР нагадав, що дану юридичну оцінку офіційно висловив член ЦВК Михайло Охендовський.
Єфремов відзначив, що Саламатін у 2006-2007 рр. відповідав усім цим вимогам і мав повне право балотуватися до парламенту. При цьому, за його словами, сам Саламатін ніколи не приховував дати отримання українського громадянства.
Народний депутат також наголосив, що окремі ЗМІ некоректно подали його коментар телеканалу “Інтер” на цю тему.
“На запитання журналіста про мої дії у разі, якщо б я дискредитував партію, я відповів, що подав би у відставку. Я і сьогодні готовий повторити сказане. Проте, дана оцінка не мала і не має жодного відношення до ситуації із отриманням громадянства Дмитром Саламатіним”, – заявив Олександр Єфремов.
Останні новини Чернігівщини
Військовим – харчові продукти, лікарням – медзасоби: в області передали чергову допомогу з Німеччини 10:58
Два провідні медзаклади області та військовослужбовці, які виконують завдання на півночі України, отримали сьогодні гуманітарну допомогу від німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія».
Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.
20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39
Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).
Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07
В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.