Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 18:51:33

У Седневі радилися про завершення будівництва школи та проведення фестивалю "Седнівська осінь"

19.04.2012   12:35

Зберегти унікальну культурну спадщину та перетворити Седнів на туристичний центр з новою сучасною туристичною інфраструктурою та подальшою перспективою розвитку

– таке завдання на найближче майбутнє ставить голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Про це він повідомив під час проведення виїзної робочої наради з питань завершення будівництва Седнівського навчально-виховного комплексу та проведення свята “Седнівська осінь”.

У нараді взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, народний депутат України Михайло Чечетов, головний консультант-інспектор центрального та північного регіону Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Олег Шепетін, керівники окремих обласних установ та організацій.
Седнівський НВК, будівництво якого оглянули учасники наради, планується урочисто відкрити 1 вересня 2012 року як один з найсучасніших освітніх закладів сільської місцевості Чернігівщини.

Приміщення Седнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де навчаються діти середньої та старшої ланок, розташоване в історичній будівлі – садибі Лизогубів, якій понад 300 років.

Будівництво навчально-виховного комплексу у складі загальноосвітньої школи на 240 місць та дошкільного навчального закладу (ясла-садок) на 35 місць розпочато в 2007 році та призупинено у 2009 році через невиконання зобов’язань попереднім складом Кабінету Міністрів.

За сприяння народного депутата України Михайла Чечетова у 2010 році фінансування, а згодом і будівництво об’єкту, було відновлено виконавцем робіт визначено ВАТ “Домобудівник”.

Новобудова Седнівського НВК складається із трьох частин. У центральній частині розміщені приміщення загального призначення, на першому поверсі – вестибюль, їдальня з буфетом, комбінована майстерня. На другому поверсі – актовий зал та спортзал. У лівій частині першого поверху розмістилась початкова школа, у правій – дошкільний навчальний заклад. На другому поверсі – навчальні класи середньої та старшої школи, бібліотека та навчальні кабінети.

Після завершення будівництва Седнівського навчально-виховного комплексу підвіз дітей до буде здійснюватись шкільним автобусом із сіл Черниш, Клочків та Нове. Крім того, організованим підвозом буде забезпечено дітей дошкільного віку із сіл Черниш і Клочків, у яких дитячі садки відсутні.

З метою проведення культурно-масових, спортивно-оздоровчих заходів на базі Седнівського навчально-виховного комплексу планується робота філії М.Коцюбинської школи-мистецтв (музичного класу) і філія дитячо-юнацької-спортивної школи (футбольного класу).

Під час наради голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив на необхідності оснащення закладу сучасним побутовим інвентарем, матеріально-технічними, транспортними, дидактичними, інноваційно-інтерактивними засобами навчання.
Вже традиційним стало щорічне проведення у Седневі Всеукраїнського літературно-мистецького свята „Седнівська осінь”, яке об’єднує мистецьку еліту України.

В рамках проведення свята за підтримки Національної Спілки художників України започаткована традиція встановлення пам’ятників видатним громадським і культурним діячам. В останні роки вже відкриті пам’ятники народному художнику України Тетяні Яблонській, “Козацька пісня”, Леоніду Глібову, Тарасу Шевченку, поету Аркадію Казці.
У цьому році програмою свята передбачається відкриття пам’ятника видатному громадському державному діячу, меценату Федору Лизогубу.

Очільник області акцентував увагу присутніх керівників обласних управлінь та організацій на вчасне та якісне проведення робіт щодо облаштування й упорядкування прилеглої території, а також наголосив на особистій відповідальності кожного керівника за свою ділянку роботи.

“Тільки спільною злагодженою роботою усіх причетних до нашої загальної доброї справи ми зможемо зробити Седнів одним з визначних культурних центрів країни”, – підкреслив Володимир Хоменко.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини