Вибори у 206 окрузі на думку народних депутатів та представників кандидатів
Своє бачення картини дня виборів озвучили народні депутати України під час чергового засідання у незалежному прес-центрі «Ініціатива».
Народний депутат України Валерій Дубіль зазначив, що після майдану влада не зробила жодного висновків. На цю хвилину явка на вибори є низькою і владцям це не потрібно.
«Люди владі на виборах не потрібні. Вибори роблять штучно», - зазначив народний депутат.
Він також зазначив, що сьогодні на виборах задіяна «піраміда», вартість якої може бути не одна сотня тисяч доларів.
Віктор Касько, довірена особа кандидата в народні депутати Єгора Фірсова, підтримав думку свого колеги про піраміди та підкуп виборців. «Сьогодні ми побачимо на дільничних виборчих комісіях фінальну стадію реалізації схем підкупу. Я особисто бачив жіночку біля ДВК, яка опитувала виборців, які виходили з дільниці за кого вони проголосували. Вона була затримана і одразу з’явилася група підтримки, молодики спортивної статури», - зазначив В.Касько.
На його думку те, що відбувається у 206 окрузі, є типовою схемою влади, яка вдруге намагається провести своїх кандидатів до парламенту.
Народний депутат України Ігор Мосійчук зазначив, що в нього є побоювання, що явка виборців є нижчою, ніж оприлюднила ОВК і це буде таким собі приводом для маніпуляцій. Також він наголосив на тому, що було виявлено ряд порушень. Народний депутат також звернувся до членів ДВК з проханням не порушувати закон і виконувати свої функції відповідно до діючого законодавства.
Також народні депутати наголосили на тому, що проведення опитувань біля дільниць може бути маніпулятивним і контролем за явкою виборців.
"Чернігівський монітор"
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression