Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 03:08:09

Мосійчука оштрафували у Чернігові

17.07.2016   11:55Агенцiя

Одіозний народний обранець відзначився на 206-му виборчому окрузі, де із самого ранку йде голосування за кандидатів у депутати Верховної Ради.

Одіозний народний обранець відзначився на 206-му виборчому окрузі, де із самого ранку йде голосування за кандидатів у депутати Верховної Ради. Йдеться, насамперед, про поведінку радикала у приміщенні, де знаходиться окружна виборча комісія.

"Ігор Мосійчук нахабним чином намагався паркуватися безпосередньо на порозі ОВК. Це обурило не лише робітників комісії, а й звичайних людей, котрі стали свідками цього свавілля народного обранця. Тож була викликана поліція", - розповідає очевидець подій Сергій Дяченко.

Правоохоронці, які сьогодні працюють у місті у посиленому режимі, прибули достатньо швидко. Народному депутату виписали штраф та попросили прибрати свою дорогу автівку.

Інформаційний портал ProCn

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини