Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:33:21

У 206 окрузі всі дільниці розпочали свою роботу вчасно та без суттєвих порушень

17.07.2016   11:13Агенцiя

17 липня у незалежному громадському прес-центрі «Ініціатива» розпочалося перше засідання «Виборчого марафону-2016». У ньому взяли участь представники правоохоронних структур, голова ОВК №206 та офіційні спостерігачі.

За інформацією заступника начальника Державного реєстру виборців Чернігівської ОДА Богдана Кашки всього до списків було станом на 5 липня було включено 144423 виборців. Після уточнення до списків виборців було включено 144793 осіб. Також Богдан Кашка повідомив, що на дому голосуватимуть 2563 виборців у Ріпкинському районі, 1121 осіб у Чернігівському районі та 866 виборців у Новозаводському районі.

Івченко Олександр, помічник начальника УДСНС в Чернігівській області з питань взаємодії із ЗМІ та роботи з громадськістю повідомив: «Працівниками УДСНС в Чернігівській області було проведено перевірки всіх приміщень та проведено інструктажі з протипожежної безпеки». Також він зазначив, що з 18 години 16 липня було організовано чергування оперативного складу на виборчих дільницях.

Станом на 8 годину всі дільниці розпочали свою роботу в штатному режимі. Про це повідомив голова окружної виборчої комісії №206 Анатолій Сульдін. Також він зазначив, що ОВК зареєструвала 2700 спостерігачів.

Координатор громадського спостереження у Чернігівській області Святослав Бабіля повідомив, що за даними спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА дільниці округу розпочали свою роботу вчасно, але не без порушень. На двох дільницях підготовка приміщення ДВК розпочалася безпосередньо на засіданні комісії. Також однією із проблем, які виявлені на дільницях, Святослав Бабіля назвав перешкоджання роботі офіційних спостерігачів. Так спостерігачів не допустили на ранкове засідання ОВК. «Окружна виборча комісія вважає, що є процеси в її діяльності, на яких офіційні спостерігачі не можуть бути присутні», - зазначив Святослав Бабіля. Також у селі Даничі спостерігачі ОПОРИ не змогли потрапити на ранкове засідання комісії.
З технічних проблем спостерігачами було зафіксовано відсутність світла та зв’язку у селі Мохначі.

Керівник прес-служби національної поліції в Чернігівській області Сергій Бриль повідомив: «Дільниці відкрилися вчасно, порушень не зафіксовано. Правоохоронці забезпечують охорону громадського порядку. В окрузі працюють мобільні групи, які здійснюють моніторинг ситуації». Також він повідомив, що поліція з понеділка працює у посиленому режимі. За його словами з початку виборчої кампанії було зафіксовано 32 кримінальних провадження, по яким розпочаті розслідування.

За словами політичного оглядача Юрія Паперного у деяких ДВК сейфи знаходяться у інших приміщеннях, а подекуди і на іншому поверсі. Тому склалася ситуація, що комісія розпочала своє засідання у одному приміщенні, потім переходила у інше до сейфу і т.д. Такі переміщення членів дільничних комісій, на думку експерта, можуть викликати хаос з документами суворої звітності. Також щодо технічних питань забезпечення роботи комісії політичний оглядач наголосив на тому, що у приміщеннях для голосування надто жарко.

Наступні засідання у прес-центрі «Ініціатива» відбудуться о 13.00, 17.00 та 20.00.

"Чернігівський монітор"

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.