Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 07:06:47

Виконком спростив порядок отримання послуги із встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг

11.07.2016   12:13

На засіданні 7 липня виконавчий комітет своїм рішенням затвердив Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м. Чернігові.

Метою прийняття цього рішення є впорядкування механізму встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг на території міста.

Положення визначає порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та регламентує часові періоди, протягом яких суб’єкт господарювання здійснює діяльність: денний час – з 8.00 до 22.00, нічний час – з 22.00 до 8.00.

Цим рішенням виконком значно оптимізував та спростив порядок отримання послуги із встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг. Так, суб’єкт господарювання має подати до управління економічного розвитку міста інформаційний лист-заяву про встановлення режиму роботи свого підприємства у денний час. З моменту надходження заяви до управління режим роботи вважається встановленим.

Якщо суб’єкт господарювання має намір встановити режим роботи об’єкта у нічний час, його заява та відповідні документи (див. Положення) розглядаються комісією з організації роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, склад якої затверджується розпорядженням міського голови. Члени комісії відтепер можуть брати участь в її роботі не тільки безпосередньо, а й шляхом використання дистанційних засобів зв’язку (Internet, поштовий зв'язок та ін.).

У разі відсутності обґрунтованих зауважень щодо роботи об’єкта торгівлі у нічний час управління готує відповідний проект рішення на розгляд виконкому.

Мотивовані зауваження більшості членів комісії до роботи об’єкта у нічний час розглядаються на засіданні комісії, після чого управління також подає проект рішення про встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі на розгляд виконкому міської ради. Режим роботи об’єкту у нічний час вважається встановленим з дня набрання чинності рішення виконкому міської ради.

Проте, виконком може також скасувати режим роботи об’єкту у нічний час через надходження обґрунтованих колективних скарг від жителів міста на порушення громадського порядку під час роботи об’єкта у нічний час, або за поданням контролюючих органів щодо систематичного порушення режиму роботи, перевищення рівнів тиші, установлених санітарними нормами та інших вимог чинного законодавства.

Члени виконавчого комітету висловили занепокоєння діяльністю окремих закладів торгівлі, які у нічний час здійснюють продаж спиртних напоїв та сприяють порушенню громадського порядку на вулицях міста.

Міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що міська влада має побороти це явище і для цього необхідні спільні зусилля органів місцевого самоврядування, всіх правоохоронних та контролюючих органів. На переконання всіх членів виконкому, очевидною є потреба впровадження більш жорстких санкцій до порушників чинного законодавства.

Міський голова дав доручення всім відповідним службам, в тому числі поліції, податковій інспекції, санепідемстанції, екологічній інспекції та іншим контролюючим органам посилити контроль щодо дотримання вимог нормативно-правових актів щодо додержання режиму тиші, стану правопорядку та  благоустрою у місті під час роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг у нічний час.

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини