Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 09:19:08

Ключовою темою зустрічі стало питання продовження ліцензії на експлуатацію Ірванцівського родовища торфу

08.07.2016   11:17Агенцiя

6 липня відбулася робоча нарада щодо розгляду актуальних питань діяльності ДП «Чернігівторф», які потребують нагального вирішення.

Участь в обговоренні стану справ в торф’яній галузі регіону взяли заступник голови обласної ради Арсен Дідур, заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, голова Семенівської районної ради Василь Малкович, в.о. директора ДП «Чернігівторф» Юрій Бондаренко, голова профспілкового комітету ДП «Чернігівторф», депутат Чернігівської районної ради Валентина Огієнко.

Ключовою темою зустрічі стало питання продовження ліцензії на експлуатацію Ірванцівського родовища торфу та пошук шляхів вирішення труднощів, які виникають на цьому шляху. Суть проблеми полягає в тому, що профільне міністерство відмовляється продовжити термін дії дозволів на видобуток, мотивуючи це тим, що територія, яку завод планує взяти в обробіток, знаходиться в природоохоронній зоні. У свою чергу непродовження ліцензії може призвести до катастрофічних наслідків для подальшої діяльності заводу: повної зупинки виробництва, втрати налагоджених ринків збуту, а також загрожує масовими скороченнями кваліфікованих працівників підприємства. Іншим фактором, який стримує розвиток підприємства, є оголошення ДП «Укрторф» конкурсу на заміщення вакантної посади директора ДП «Чернігівторф». Попри численні звернення трудового колективу щодо недоцільності зміни керівництва до повної стабілізації ситуації на підприємстві.

За словами Юрія Бондаренка, за останні три місяці підприємство досягло значних успіхів: відбувся запуск нової лінії виробництва, вдалося значно знизити енерговитрати, а також реструктуризувати більшу частину боргів, які роками накопичувалися попереднім керівництвом.

Детально проаналізувавши ситуацію, яка склалась на підприємстві ДП «Чернігівторф», Арсен Дідур та Сергій Сергієнко вирішили направити спільні листи від імені обласної ради та облдержадміністрації до Державної служби геології та надр України із клопотанням прискорити вирішення питання щодо надання продовження строку дії ліцензії на експлуатацію Ірванцівського родовища торфу. Крім того, керівники також звернуться до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України із проханням долучити до участі у конкурсі на посаду директора ДП «Чернігівторф» кандидата, який має підтримку трудового колективу державного підприємства.

Останні новини Чернігівщини

Поліція з’ясовує обставини конфлікту на зупинці громадського транспорту

Поліція з’ясовує обставини конфлікту на зупинці громадського транспорту 09:11

За фактом завдання пасажиром тілесних ушкоджень водію маршрутного таксі поліція розслідує кримінальне провадження.

17 квітня - День пожежної охорони

17 квітня - День пожежної охорони 08:51

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 встановлено професійне свято - «День пожежної охорони», яке тепер відзначається щорічно 17-го квітня.

Виявлено 676 нових випадків COVID-19

Виявлено 676 нових випадків COVID-19 19:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 16 квітня в області зафіксовано 676 нових випадків COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини