Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 14:46:41

“Серце до серця” знову в Чернігові

18.04.2012   08:42

Відучора в Чернігові всьоме стартувала акція зі збору коштів у рамках Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. Про це повідомили під час прес-конференції в міській раді її організатори та партнери.

За словами заступника міського голови Анни Романової, захід проходить за підтримки Чернігівського міського голови Олександра Соколова та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За інформацією волонтера ЦСССДМ, студентки п’ятого курсу психолого-педагогічного факультету ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка Ольги Кукуюк, яка цього року стала регіональним представником Фонду “Серце до серця”, акція спрямована на привернення уваги громадськості до проблем лікування цукрового діабету у дітей.

Як зазначила директор міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузнєцова-Молодчая, заклад уже кілька років поспіль підтримує проведення благодійної акції в Чернігові. Центр сприяє залученню добровільних помічників із числа студентської молоді та небайдужих громадян нашого міста.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради В’ячеслав Голуб наголосив, що проведення акції активно анонсуватиметься в клубах за місцем проживання та в молодіжному середовищі через небайдужі громадські організації. На важливій виховній ролі подібних акцій наголосила методист науково-методичного центру управління освіти міської ради Валентина Ольчедаєвська.

Батьки дітей, хворих на цукровий діабет, сподіваються на допомогу всіх небайдужих чернігівців, адже завдяки зібраним коштам будуть придбані надзвичайно потрібні пристрої для хворих діток.

Довідково: Цьогорічна сьома благодійна акція, яка триватиме з 16 квітня по 6 травня 2012 року, присвячена збору коштів на закупівлю обладнання (інсулінових помп) для лікування дітей, хворих на цукровий діабет.

Інсулінова помпа – медичний пристрій для введення інсуліну при лікуванні цукрового діабету, також відомий як терапія з безперервним введенням інсуліну з одночасним моніторингом рівня глюкози і підрахунком кількості вуглеводів.

За результатами проведення минулорічної акції „Серце до серця” для надання допомоги дітям, хворим на цукровий діабет спільними зусиллями волонтерів, організаторів в Україні було зібрано понад 4,1 млн. грн. (зокрема в Чернігівській області зібрано 118 168,64 грн.).

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини