Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 14:54:45

Затвердили ще одну громаду

06.07.2016   08:08Агенцiя

5 липня, Чернігівська обласна державні адміністрація надала позитивний висновок Батуринській громаді.

«Ініціатива йшла від міського голови, який багато роботи провів з населенням.  Саме місто Батурин – це є історичним центром Чернігівщини і тепер це буде центром об’єднаної територіальної громади. У Батурині є інфраструктура, забезпечений бюджет, самодостатня рада. Тож, як для Бахмацького району так і для громади – це історичне рішення. Сьогодні ми отримали розпорядження губернатора про створення Батуринської об’єднаної територіальної громади із Матіївською, Городищенськоюсільськими радами та Батуринською міською радою. Ми бачимо на прикладі 5-ти вже створених громад в області, що це  дійсно правильний шлях у розвитку і ствердженні влади на місцях, поверненні послуг населенню і піднятті ролі громадянина в участі житті громади», - зазначив голова Бахмацької районної ради Віталій Кочерга.

У червні позитивний висновок отримала Остерська громада.

Останні новини Чернігівщини

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ

Чернігівські громади та польські гміни: ПРЯМУЄМО РАЗОМ 14:24

Протягом 5 днів на Чернігівщині перебуватиме офіційна делегація представників Асоціації гмін басейну річки Віслока (Польща).

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту

У Чернігові визначатимуть оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах громадського транспорту 12:07

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 вересня, створив конкурсний комітет для проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті Чернігова та затвердив його персональний склад.

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті

Ювенальні поліцейські розповіли семенівським школярам, як убезпечитися від шахрайств в Інтернеті 11:57

Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини провели профілактичний безпековий урок на свіжому повітрі для учнів п’ятих та шостих класів семенівської школи №1.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини