Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:27:37

Представники ОПОРИ фіксують масові оскарження дій окружної комісії

05.07.2016   16:11Агенцiя

З приводу дій ОВК 206, що мали місце з 29 червня по 1 липня 2016 року, суб’єкти виборчого процесу звертаються не тільки до Чернігівського окружного адміністративного суду, а й до Центральної виборчої комісії та правоохоронних органів.

4 липня, відбулися судові засідання стосовно визнання протиправною та скасування Постанови окружної виборчої комісі 206 округу щодо відхилення кандидатур на членів ДВК. Цього разу Чернігівський окружний адміністративний суд розглянув позови довіреної особи кандидата Єрмакова Олександра Юрійовича, кандидата Кухара Едуард Володимирович та довіреної особи кандидата Черненко Валентини Анатоліївни.

Позов довіреної особи кандидата Єрмакова Олександра Юрійовича був задоволений частково - суд визнав протиправною та скасував Постанову ОВК 206  у частині відхилення подання кандидатур до складу дільничних виборчих комісій конкретно даного кандидата. Одночасно з цим суд відмовив у задоволені позовних вимог у повному обсязі кандидата Кухара Едуард Володимирович та довіреної особи кандидата Черненко Валентини Анатоліївни.

Вищенаведене рішення Чернігівського окружного адміністративного суду є ідентичним рішенню, винесеному за позовом довіреної особи кандидата у народні депутати Тімоша Віталія Вікторовича, який має той самий предмет оскарження, але судове засідання по ньому відбулося раніше, 3 липня.

Відповідно до показань Теплякова Сергія Олександровича (довіреної особи кандидата в депутати Юрія Власенка), який був викликаний як свідок на засідання 3 липня кандидатам, які знаходилися в окружній виборчій комісії 29 червня, в останній день прийому подань на членів ДВК, відмовляли в реєстрації. За даним фактом довіреною особою на місці було складено акт про порушення Закону України “Про вибори народних депутатів”. Скарга за згаданим актом надійшла до Центральної виборчої комісії.

Під час прес-конференції Бондаренко Богдан (довірена особа кандидата Григорія Ткаченка) повідомив про звернення до правоохоронних органів.  Зокрема, 1 липня було подано заяву до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області з проханням порушити кримінальне провадження за ст. 157-158 Кримінального кодексу України за фактом фальсифікації виборчої документації з метою перешкоджання реалізації виборчих прав.


https://www.oporaua.org/novyny/42848-chernigivshchina-predstavniki-opori-fiksuyut-masovi-oskarzhennya-dij-okruzhnoji-komisiji

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.