Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:44:38

Засідання виконавчого комітету Ніжинської міськради

28.06.2016   12:42

У великій залі Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету за участі секретаря міської ради Валерія Салогуба, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Алєксєєнка, керуючого справами виконавчого комітету Ніжинської міської ради Сергія Колесника та інших членів виконавчого комітету.

У ході засідання було розглянуто ряд питань щодо земельних спорів по вул. Богуна та вул. Якіра, організації відпочинку для дітей Попаснянського району, Луганської області.

Загалом у ході засідання були прийняті наступні рішення: Про встановлення режиму роботи, Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 12 травня 2016 року № 116 «Про організацію літнього відпочинку дітей у 2016 році», Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Ніжині, Про затвердження акта комісії з підготовки до розгляду земельних спорів на території міста Ніжина (вул. Богуна), Про пропозиції ТОВ «НіжинТеплоМережі» щодо передачі комплексу будівель котельні разом з обладнанням та тепломерами новому орендарю.
 

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.