Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 15:43:16

Чернігівське учбово-виробниче підприємство УТОГ продовжить працювати на пільгових умовах

25.06.2016   11:48Агенцiя

Про таке повідомила заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова за підсумками засідання комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування.

Цей дорадчий орган при ОДА, який також відає питаннями надання фінансової допомоги та цільової позики для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, за підсумками засідання 24 червня, продовжив право користування пільгами з оподаткування Чернігівському учбово-виробничому підприємству УТОГ на один рік, починаючи з 1липня поточного року.

Окрім того, члени комісії визнали доцільним надати фінансову допомогу на безповоротній основі в сумі майже 200 тисяч гривень для технічного переоснащення виробництва. Це дозволить, серед іншого, додатково створити 2 робочі місця для працевлаштування осіб з інвалідністю. В

же найближчим часом пакет документів щодо виділення фінансової допомоги буде надіслано Міністерству соціальної політики України для ухвалення остаточного рішення.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини